Problem z Alone in the Dark

sulim

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siemka jeśli w złym dziale wątek to od razu przepraszam. Szukam kogoś kto przeszedł całą grę mam problem z jedna z ostatnich "misji" mimo tego że posiadam poradnik nie mogę sobie poradzić jeśli znajdzie sie ktoś napisze dokładnie na PW o które miejsce w grze mi chodzi.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z Alone in the Dark

Pisz co Ci trzeba,wczoraj przeszedlem.
Napisz tutaj,może ktoś tez skorzysta.
 

sulim

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Problem z Alone in the Dark

W poradniku jest to epizod 8 scena 1 (korzenie zła #2) trzeba tam przerzucić wybuchową butelek nad barierą żeby zabić potwora podtrzymującego ta barierę i za diabła nie mogę zaleźć tego miejsca żeby ta butelka wleciała do środka cały czas mi sie odbija od tej bariery (lub tez przykleja jeśli butelka jest z taśmą). Niby w poradniku jest screen z tym miejscem ale jakoś nie idą mi te rzuty z tego miejsca. Jak byś mógł jakoś bardziej opisać dokładnie gdzie stanąć.
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z Alone in the Dark

wiem ze troche minelo juz od tego posta ale tez mam ten problem;/ jak to zrobic?:D
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z Alone in the Dark

Ja nie mailem problemów z przerzuceniem koktajlu Molotova przez bariery-choc wiele osob ma z tym problem.

Czytałem ze ma to coś wspólnego z punktami SPECTRAL VISION-ja miałem 75 pkt i nie maielm problemow z przerzuceniem bariery.

Ponco walsnie liczba tych punktow jest wazna przy tej barierze.

Poszukalem troche w necie i znalazlem poradnik,w ktorym o tym pisza.
http://guides.ign.com/guides/774387/page_11.html

"Once you get the needed 75 SV, head for the spot marked on your map and toss a Molotov at the root on the other side of the barrier. If you don't have enough SV it'll just bounce off. If you did it right, you'll see a brief cut of the root dying."
 

Kasaniec

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z Alone in the Dark

Czym więcej spalisz korzeni zła(Roots od Evils), tym bariera jest mniejsza. Tylko z tym że od 75 Spectral Vision (dostajesz je spalając korzenie zła) można ją przerzucić - czym większy SV tym łatwiej przerzucić barierę.
 

jaho2000

Świeżak
Świeżak
Witam
A czy ktoś z was wie jak spalić korzeń, który jest na takie górze? W opisie jest napisane, żeby użyć do tego celu turkusowy samochód Tylko co dalej? Również nie mogę przerzucić mołotova nad bramą :(
 

Do góry Bottom