Problem z AP.25

adrianoplo

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam wgrany iextreme LT+1.1, bez problemu odpalalem na nim gry az do teraz. Wczesniej mialem dashboard bodajże 9199, nagrałem sobie 2 gry z AP.25 : NFS hot pursuit i ac:brotherhood. Pierwszego do napędu wlozylem acb, wyswietlilo mi sie ze konieczna jest aktualizacja dasha no to dalem ok, mam teraz 12416, ale gdy wkladam do napędu nfs albo acb to wyswietla sie git jest gra, ale jak ją odpalam to mam komunikat ze nie mozna odczytac plyty. WTF?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nagrałeś grę z patchem AP 2.5?
 

adrianoplo

Świeżak
Świeżak
nie ;] nawet nie wiem co to;d z deka zielony jestem w tych sprawach.
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz LT+1.1 to wgraj dasha 12611 , albo najnowszy. A jesteś pewny , że masz LT+??
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeśli masz LT+1.1 to wgraj dasha 12611 , albo najnowszy. A jesteś pewny , że masz LT+??
Z takimi poradami to na samosie idź...

@Topic

To przepuść obraz przed nagraniem przez najnowszy Abgx i zobacz czy wszystko jest na zielono ;)
 

adrianoplo

Świeżak
Świeżak
i wtedy mam gwarancje ze obydwie gry pojda?
czytalem troche na forach, nie da sie spatchowac dasha do nizszego, jak wgram tego to juz wrazie czego nie cofne :p
widze ze masz LT+1.1 i u ciebie ten sposob zadzialal?
 

adrianoplo

Świeżak
Świeżak

wiec cos z obrazem jest nie tak?


http://img96.imageshack.us/i/beztytuutuq.jpg/
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie wgrany patch AP 2.5.
Także konsolka oflagowana ;) i musisz naprawić obraz - jak? gdzieś na forum jest topic o tym.
Oczywiscie jesli masz LT+, bo jak nie - to najpierw aktualizacja do LT+
 

adrianoplo

Świeżak
Świeżak
mam lt+1.1 ;] jest miedzy LT+ a LT+1.1 jakas istotna roznica czy na tym co mam tez moge naprawic?
Hextor odnosnie twojego linku, to w tym tutku sa usuniete obrazy z tinypic i niewiele moge zdzialac ;p
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

adrianoplo

Świeżak
Świeżak
zrobilem wszystko dokladnie tak jak tam bylo napisane i nadal wywala mi komunikat ze nie mozna odczytac plyty..
 
a jaką masz wersje językową tego assassina? COMPLEX? bo może nie ma patcha to twojej wersji :( Ściągnij stąd XBOX360 ISO lub stąd XBOX360 ISO dla pewności przepuść tak jak jest w poradniku :) Chociaż one są już chyba spatchowane i można nagrywać
 

adrianoplo

Świeżak
Świeżak
wiem ze mam po angielsku i tyle .
 

Do góry Bottom