Problem z Aquosem LC-32X20E

lisuhhmp

Świeżak
Świeżak
Witam,

Zakupiłem TV LCD - Sharp Aquos LC-32X20E.

http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A0A4383-E303CFA4/pl/hs.xsl/18_18035_39393833_PLK_HTML.htm

Podłączyłem XBOXa przez kabel Component (oczywiście przełączony na HD) i zaczęło się ...

1080p nie da się włączyć ... nieistotne ...
480p, 720p oraz 1080i TV łyka ale ...

Film w 720p wygląda pięknie ... gry niestety fatalnie :/
W GTA IV cienie wyglądają co najmniej dziwnie. Generalnie grafika wygląda kiepsko ...
COD 4, Gears Of War podobnie ...

Próbowałem zmieniać ustawienia w TV ale nic to nie daje ...

Wcześniej grałem na zwykłym CRT i 26'' LCD (przez D-SUB) i wszystko wyglądało pięknie.
Nie wiem co mogę jeszcze zrobić :/

Dodam tylko, że XBOXa mam w wersji bez HDMI, więc HDMI odpoada :(

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z Aquosem LC-32X20E

Moze masz powlaczane efekty polepszajace obraz?

Takie rzeczy zdaja egzamin w filmach, ale nie w grach.

papux

Użytkownik
Użytkownik

1080p nie da się włączyć ... nieistotne ...
Normalne. Component nie obsługuje 1080p, tylko HDMI

Generalnie grafika wygląda kiepsko ...
Cały aquos. XBOX 360 na componencie zawsze kiepsko wyglądał.
HDMI wgląda wyśmienicie

cux

Użytkownik
Użytkownik

Poza tym HD Ready tez ci 1080p nie obsluzy, takze dont worry. Xbox na Componencie wyglada niemal identycznie, jak na HDMI, chyba pomylilo Ci sie z composite. A poza tym Aquos to przereklamowany badziew, za duzo reklam w tv.

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

cux napisał:
A poza tym Aquos to przereklamowany badziew, za duzo reklam w tv.
Oczywiscie poprzesz swe slowa jakims konkretnym dowodem,testem,czy sam fakt reklamowania produktu w Tv uznajesz za wystarczajacy argument na nazwania Sharpa badziewem?!
Zaskocze Cie pewnie,ale takiego Samsunga reklamuja rownie czesto,a nawet czesciej.
Sharp oferuje niezla stosunek jakosc/cena,swego czasu byla to najlepsza marka na rynku jesli chodzi o TV HD.Teraz konkurencja zrownala sie z Sharpem,ale nie przez zapasc Sharpa lecz postep innych.
Sharp jak kazda firma-miewa lepsze i gorsze modele,seria ..X20E jest roznie oceniana.Kwestia gustu.
Choc na dzis dzien to Toshiba wydaje sie byc ta najlepsza marka.

lisuhhmp

Świeżak
Świeżak

cux napisał:
Poza tym HD Ready tez ci 1080p nie obsluzy, takze dont worry. Xbox na Componencie wyglada niemal identycznie, jak na HDMI, chyba pomylilo Ci sie z composite. A poza tym Aquos to przereklamowany badziew, za duzo reklam w tv.
1. TV jest FullHD ...
2. Nachodziłem się po sklepach, naoglądałem się trochę tego i moim zdaniem w tych granicach cenowych Aquosy radzą sobie najlepiej!
3. Dużo reklam Aquosa? Chyba nie u nas :D

Czyli zakup / wymiana na XBOXa z HDMI nic nie da?
Muszę n-kę podłączyć przez Component bo aż nie chce mi się wierzyć :/ (przez HDMI kanały HD wyglądają pięknie ...)

Do góry Bottom