Problem z automatycznym logowaniem do Xbox Live

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale przy włączeniu konsoli nie loguje mnie automatycznie do xbox live,działa dopiero w momencie kiedy w ustawieniach sieci wezmę offline i z powrotem online. Może mi ktoś pomóc ? Tutaj daje ten filmik:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz tak za każdym razem czy sporadycznie? Ja miałem taką sytuację, może z 2-3 razy. Zawsze pomagał restart konsoli albo hard reset.
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam tak za każdym razem. Na xbox.com/status jest napisane zakupy i używanie zawartości ograniczona. Może to przez to ?
 

kubala27

Świeżak
Świeżak
tak samo mi piszę jak tobie
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli też masz ten sam problem ? W trybie gotowości jest lepiej. Czy ten tryb instant in pożera sporo prądu i czy konsola się nie zepsuję jeśli będę miał ten tryb przez cały czas ?
 

kubala27

Świeżak
Świeżak
ja wyłączam konsole nie mam trybie czuwania więc ci nie napiszę jak jest lepiej bo nie wiem
 

marcino21ab

Użytkownik
Użytkownik
Mam to samo, gdzieś czytalem, że to może być wina NAT, ja mam zamknięty
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja mam otwarty NAT. Wie ktos od jakiego czasu jest z tym problem ---> Stan usługi Xbox Live
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Potwierdzam że mam to samo, chyba że przejdę na tryb instant on, ale w tedy konsola całkowicie nie wyłącza, co dla mnie jest bez sensu.
Czasami trzeba czekać, dłużej czasem krócej. Przeważnie live działa gdy grę uruchomimy, a na "Starcie" dalej pustki. Pod tym względem Xbox 360 działa błyskawicznie.
Też zauważyliście że potrafi rozłączyć z live? Wczoraj ok. 23-24 było to nagminne i dziś też miałem ze 2-3 razy że zostało utracone połączenie z live. Sam nie wrócił tylko trzeba było przejść do offline i z powrotem online w tedy załapał.

p.s Według Microsoft, konsola w trybie instant-on pobiera ok. 15W
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@UP
No to niestety w tej sprawie już nic nie zrobimy,trzeba czekać jak MS coś z tym zrobi.
 

Do góry Bottom