Problem z avatarem w menu

KabanosikPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam.konsolę mam od wczoraj,6 gier,Arcade Jasper.Jednakże popatrzyłem sobie w menu a tu nagle zonk!Nie mogę ustawić tego ludzika w menu.Jak wchodzę edytuj avatara to pisze żebym aktualizację zrobił,niestety kabla ethernet brak :(Kumpel ma Elite i ma tego gostka.Konsolka nie przerobiona,jadę na oryginałach
 

Doomer47

Banned
Użytkownik
Musisz zrobić aktualizację podłączając się do neta lub przez USB. Z tego co mi także wiadomo to zmienić można także dopiero po podłączeniu się do LIVE
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Ściągnij aktualizacje z [URL="xbox.com"]xbox.com[/URL] a potem wrzuć ja na pendriva i podłacz do xboxa
 

Robinq

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacja Dashboardu

Tu masz opisane co i jak, tylko aktualizację ściągnij z innego źródła, bo te jest już trochę przestarzałe.
 

Sonaric

Użytkownik
Użytkownik
Ja od razu miałem aktualizacje jak włączyłem nówkę grę i pisało:-Czy chcesz zaktualizować dashboard teraz?
Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie ale gra była ściągnięta z internetu.
 

Xonee

Użytkownik
Użytkownik
wgraj nowego dasha i bedzie wszystko ok ;)
 

Radzio-

Banned
po co Ci avatar do szczęścia, ważniejsza jest rozgrywka ;)
 

marasek001

Użytkownik
Użytkownik
po co Ci avatar do szczęścia, ważniejsza jest rozgrywka ;)
Wiesz Diabeł Tkwi w Szczegółach ja np przy swoim avku spędziłem 30 minut dokładnie go odwzorowując począwszy od typu zarostu do kształtu nosa

Xbox.com | Home tam pobierasz dasha wrzuć na Pena i zaktualizuj
 

Ronhard

Użytkownik
Użytkownik
Miałem podobny problem gdy kolega przyniósł swój dysk 120GB i gdy odczepiliśmy go nie było aktualizacji :p musiałem podłączyć do xbox live i je pobrać :)
 

KabanosikPL

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o rozgrywkę,to naprawdę mam w czym wybierać :D Halo 3,GTA 4 <yeah>,Fight Night 4 <Adamek yeah!> Fight Night 3,Fable 2 PL,Resident Evil 5 <SCARY!>.Za niedługo zarzucę zdjęcia do topicu pochwal się co masz.
 

Do góry Bottom