Problem z Black Ops

Czizas

Świeżak
Świeżak
Witam. Pobrałem ostatnio Call of Duty Black Ops i Two Worlds 2 oraz Call of Duty Modern Warfare 2. Po spatchowaniu do Wave 1 i wypaleniu, wsadziłem każdą grę do Xboxa. Pojawił się problem " To play this disc put it in an Xbox 360 console ". Nie wiem jaki mam iXtreme. Został zrobiony dokładnie rok temu w Gliwicach. Dashboard mam najnowszy (Ten od Kinecta i Polskiego Live). Wszystkie gry chodziły bez problemu (najnowsza to Left 4 Dead 2). Nie wiem co się stało. Napęd mam Lite-On. Wątpie,żeby chodziło tu o Acitive ISO. Pozdro, Czizas
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
po jakiego diabla patczujeszcdo wave 1?
 

Czizas

Świeżak
Świeżak
Wave 1 wchodzi chyba na każdy iXtreme co nie? Tak jest napisane w patcheru, z tego co przeczytałem.
 

TigraTeam

Banned
To wrzuc gre ktora Ci chodziła na kompa potem do wave patchera zobacz jaki ma wave i bedziesz wiedział,
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wiekszosc ixtreme nie obsługuje patchowanych gier na wave nizszy niz defaultowy

spatczuj na najwyzszy wave jaki obsługuje twoj ixtreme
 

clumzy

Użytkownik
Użytkownik
Wave 1 wchodzi chyba na każdy iXtreme co nie? Tak jest napisane w patcheru, z tego co przeczytałem.
niby działa na takim fw,ale już niekoniecznie obraz na takim wave będzie działać.
 

rzoraf

Świeżak
Świeżak
Witam mam podobny problem z Call of Duty Black Ops po włożeniu do napędu wyskakuje mi komunikat żebym przetarł płytkę szmatka:/ pozostałe gry śmigają mi normalnie i jednak nie jest to pierwsza gra która wypalam.. co może być przyczyną tego??
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
zle nagranie
 

TigraTeam

Banned
nie zle nagrane tylko zle spatchowane stawiam na 1.51 czyli wave 3:)
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
eeemm.nie wiem jak wy,ale ja uzywam activate.iso i jestem zadowolony
 

Czałula

Świeżak
Świeżak
to samo active iso i nie bawie sie w przerbianie
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie zle nagrane tylko zle spatchowane stawiam na 1.51 czyli wave 3:)
jak by bylo zle spatchowane to by sie wyswietlilo open dvd
 

majcin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może wina płyty?
 

rzoraf

Świeżak
Świeżak
Czyli jeżeli będę używał activate.iso to gra bedzie smigac??jak nagrywałem to spatchowane było na wave 3. a płytek używam verbatim.




Tak jak napisał TigraTeam mam 1.51 i wiec pytam czy na tej przerobce odpali mi czy mam dac sobie spokoj i przerobic konsole na 1.6??
 

Do góry Bottom