Problem z black opsem

REVSON

Świeżak
Świeżak
No cześć, przez przypadek podczas gdy xbox pracowal chcialem odlaczyc kinecta, wiec poruszylem konsola i black ops ktory byl w srodku zaczal wariowac.
Na plycie wyryl charakterystyczny krazek, tak jakby cyrklem rysowal. Plyta nie chciala czytac, i szukajac na roznych forach odpowiedzi, udalem sie do miejsca w ktorym regeneruja plyty. Zanioslem, 15zl + 1,5h czekania zostawione. Ale ten zaskok.... płyta wyglądała jakby swiezo kupiona, 0 rysek, 0 zadrapań, kompletnie nic. Ale po powrocie kolejne rozczarowanie, xbox dalej nie czyta plyty, jedynie wyskakuje komunikat aby przeczyscic plyte i wlozyc ponownie, robilem to kilkanascie razy i nic. Troszke mi szkoda bo jak wiemy black ops nie jest tani a nacieszylem sie nim tylko przez 2 dni swoją głupotą. Moze jakies propozycje? Da sie jeszcze ta pltke uratowac?
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy ci to pomoże, jednak miałem podobną sytuację u znajomego. Wezwał mnie, miałem mu ustawić X'a, wstępne ustawienia były po angielsku. Przy testowaniu Kinect Sports, chciałem odłączyć i podłączyć Kinecta, podniosłem konsolę i Napęd zaczął wydawać straszne dźwięki. Gdy udało nam się go otworzyć włozyliśmy płytę od nowa i też wyskoczył ten komunikat. Sprawdziłem, czy coś jest nie tak z płytą, przeczyściłem, prawie nie było żadnych rys. Może z 1 - 2. Komunikat nie ustępował. Po kilku dniach okazało się że oddali na gwarancję i musieli wymienić napęd. Możliwe że u ciebie (odpukać) też będzie ten problem.
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
No cześć, przez przypadek podczas gdy xbox pracowal chcialem odlaczyc kinecta, wiec poruszylem konsola i black ops ktory byl w srodku zaczal wariowac.
Na plycie wyryl charakterystyczny krazek, tak jakby cyrklem rysowal. Plyta nie chciala czytac, i szukajac na roznych forach odpowiedzi, udalem sie do miejsca w ktorym regeneruja plyty. Zanioslem, 15zl + 1,5h czekania zostawione. Ale ten zaskok.... płyta wyglądała jakby swiezo kupiona, 0 rysek, 0 zadrapań, kompletnie nic. Ale po powrocie kolejne rozczarowanie, xbox dalej nie czyta plyty, jedynie wyskakuje komunikat aby przeczyscic plyte i wlozyc ponownie, robilem to kilkanascie razy i nic. Troszke mi szkoda bo jak wiemy black ops nie jest tani a nacieszylem sie nim tylko przez 2 dni swoją głupotą. Moze jakies propozycje? Da sie jeszcze ta pltke uratowac?
Jeśli płycie nie pomogła regeneracja no to juz raczej nic z tego nie będzie. Zawsze możesz spróbować oddać na gwarancje i powiedzieć, że taka była (lol) ;p może przyjmą ci ;p
 

akwarium25

Banned
Jak gra startuje z niej zgrac od kogos i start z tej plyty. Jak reg ci nie pomogla i nikt tego nie wymieni plyta kosz. Nikt nie czyta instrucji ,ze konsoli nie ruszac jak naped chodzi to nie pc
 

Do góry Bottom