Problem z Call of Duty Black Ops III RGH

MichałDąbrowski11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam! Pobrałem 3 wersje CODA. W każdej jest ten sam problem. Po zainstalowaniu przeze mnie tego compatible packa (czy jakoś tak) i title update 1 , gdy próbuje otworzyć grę wszystko super wybieram miejsce zapisu, przechodze do menu i właśnie tu zaczyna się mój problem. Na moim xboxie slim wszystko pięknie chodzi ale ten cod zatrzymuje się na menu. Po prostu nic się z tym lagiem nie da zrobic dopiero po 5 restarcie xbox się włącza. Nie wiem o co z tym chodzi. POMOCY!


P.S Zdziwiło mnie to że dźwięk z menu caly czas działa. Wygląda to tak http://imageshack.com/a/img908/8125/Aql932.jpg
 

JaroVANDAL

Świeżak
Świeżak
ja jestem na etapie instalacji compatibility pack 1 i nie daje rady nie moge tego zaktualizowac pomocy
 

beditbskce

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
po graniu pack 1 nadal nie idzie uruchomic... :/
 

franekz7x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Call of Duty Black Ops III RGH
mam problem z aktualizacja - nie wiem gdzie można ja pobrać
i jak zainstaloac
mam rgh
 

centrino

Świeżak
Świeżak
Mam problem. Po uruchomieniu pokazuje się komunikat, że gra wymaga aktualizacji.
Jak uruchomić??
 

MichałDąbrowski11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pobrałem i pod lt 3.0 i zrobiłem to co trzeba. Trochę to trwało , bo trzeba uporządkować np. pliki fr do folderu fr ale dałem rade. Wzorowałem się tym poradnikiem . UWAGA! JEST TU2 WIĘC Z TU1 W MULTI RACZEJ NIE POGRAMY!!!

 

flanked

Świeżak
Świeżak
witam ja mam problem takiego typu że
robię wszystko zgodnie z poradnikiem zamieszczonym powyżej lecz gdy włączam grę to wyświetla mi się czarny ekran i nic nie mogę dalej zrobić

ktoś wie co dalej zrobić jakieś podpowiedzi ?

pozdrawiam
 

siur1992

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam dołaczam się do tego samego zrobilem tak samo jak ten koles na filmiku po wszystkim nadal wyskakuje mi tylko czarny ekran prosze o szybką odpowiedz
 

Patryk281

Świeżak
Świeżak
Spróbujcie tego:

Compatibility Pack 1
Link ->
https://mega.nz/#!FpZRFIwQ!0wUoqdP8D...N2-Me4iAGccPPg
Put it here -> /Hdd1/Content/0000000000000000/4156091D/00000002/HERE


You also need Title Update 1.
Link -> https://mega.nz/#!9tYhETIZ!02xCcBqqk...kOUObfDvamj1f0
or you can download latest one from xboxunity.net, or automatically with Aurora/FSD.

Put it here -> /Hdd1/Content/0000000000000000/4156091D/000B0000/HERE

Rada z forum xbox360iso.com

U mnie to pomogło, gdy gra wymagała logowania do live. Teraz wszystko ładnie śmiga, chociaż zawiodłem się, że w zombie nie można grać na split screen (albo nie mam pojęcia jak to ustawić ;d)

Pozdro,
 

Johncenastf2016

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pobrałem i pod lt 3.0 i zrobiłem to co trzeba. Trochę to trwało , bo trzeba uporządkować np. pliki fr do folderu fr ale dałem rade. Wzorowałem się tym poradnikiem . UWAGA! JEST TU2 WIĘC Z TU1 W MULTI RACZEJ NIE POGRAMY!!!

Niemam pojęcia z kąd ten typek na filmiku wytrzasnął folder o nazwie ,,$SystemUpdate'' ja zrobiłem tak samo wszystko w tym programie horizon i mi nie zrobiło to ani tego $System update ani video ani nawet tych folderów all. bp. en. es. fr. ge. it. ms. ru. A pliku "AvatarAssetPack,, też nie zrobiło.To z kąd u niego raptem się te foldery wzięły i dlaczego do tej pory nikt nie zrobił filmiku po polsku a nie tak jak tu bołbota grom wie i co i weź go zrozum. Chyba dam se z tą grą spokój szkoda nerwów i czasu na to g...o i tyle jak mamy rgh to można zapomnieć o black ops 3 na dobre;(
 

jaziomek

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich;)
Ja tez mam problem z CoD ale troche inny, czy ktorys z kolegów mogłby mi powiedziec jak mam w to grac we 4 osoby na jednej konsoli?nie wiem czy ja jestem jakis ułomny czy co? co mam zrobic w tym miejscu zeby dodac innych graczy? trzeba miec golda czy jak? dzieki za podpowiedzi;)
IMG_20160309_123102.jpg
 

czaro83

Świeżak
Świeżak
Witam czy ktoś już uruchomił tego Black opsa?
Mam konsole z rgh robię wszystko jak w poradniku i czarny ekran po wgraniu tego packa i title update jak przerabiam programem iso to god to wyskakuje pobierz aktualizacj z xbox live
 

Bodzio47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Spróbujcie tego:




Rada z forum xbox360iso.com

U mnie to pomogło, gdy gra wymagała logowania do live. Teraz wszystko ładnie śmiga, chociaż zawiodłem się, że w zombie nie można grać na split screen (albo nie mam pojęcia jak to ustawić ;d)

Pozdro,
Też się długo mordowałem z tym czarnym ekranem po włączeniu gry i właśnie ta opcja pomogła rozwiązać problem , trzeba wrzucić cały folder Compalibity Packa (4156091D) do Content i wszystko działa .
 

Paczis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odkopuje temat, mam problem z Black Ops 3. Gra się uruchamia, ale wyskakuje komunikat że wymagana jest aktualizacja. Mam wrzucone Compatibility Pack 1 i 2 do folderu Content/0000000000000000/4156091D/00000002 i TU8 do 000B0000. W Xm360 Obydwa Compatibility są odblokowane, mam też wrzucone DLC i jest również odblokowane.
gdzie jest błąd?
 

Cezar95

Świeżak
Świeżak
Gdzie moge pobrac aktualizacje czy wogole sie da mam przeróbke rgh
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gdzie moge pobrac aktualizacje czy wogole sie da mam przeróbke rgh
 

Attachments


Do góry Bottom