problem z COD:BO - nie czyta płyty?

tychacz

Świeżak
Świeżak
Witam, mam problem z którym się wczesniej nie spotkałem. Otóż mam call of duty black ops w które pograłem może z godzinę jakieś 3 miesiące temu i od tamtego czasu grzecznie leżało w pudełku. Dzisiaj kiedy chciałem pograć pierwsze co zrobiłem to zainstalowałem na dysku, kiedy odpaliłem grę (chodzi bez activate iso, przynajmniej chodziło 3 miesiące temu) pokazał się komunikat "nierozpoznawalna płyta. nie można odczytać płyty" po odinstalowaniu gry z dysku i odpaleniu z płyty pojawia się ten sam komunikat. Dla pewności uruchomiłem grę przez activate iso i dalej to samo. Jedyne co się zmieniło w przeciągu tych 3 miesięcy to dashboard który aktualizowałem ze względu na kinecta. Wie ktoś co może być problemem? Płytę przeczyściłem, nie widać na niej żadnych uszkodzeń itd. Z góry dziękuję wszystkim za wszelką okazaną pomoc.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Na pewno zaktualizowałeś dasha do wersji 12625 który wprowadził AP25 do kilku gierek w tym COD:BO i oflagowałeś sobie konsolę chyba że nie była podłączona pod neta jak odpalałeś grę, żeby grać w gry z AP25 musisz zmienić firmware w napędzie do LT+ oraz dograć do obrazu gry AP25 wszystkie informacje znajdziesz na forum
 

tychacz

Świeżak
Świeżak
Konsola nigdy nie była podłączana do internetu więc o oflagowanie się nie martwię. AP25? Hmm myślałem że to mnie nie dotyczy bo słyszałem że fable3 też ma AP25 a o dziwo po dziś dzień mi działa bez problemu o.o W każdy bądź razie dzięki za pomoc ;)
 

bgszef

Banned
Nie trzeba byc podlaczonym do neta, zeby dostac flage.
 

Do góry Bottom