Problem z czytaniem płyt.

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
Cześć. Posiadam xa z napędem liteon i mój problem polega na tym że nie chce mi za bardzo czytać płyt, znaczy się muszę go do tego przymuszać ciągłym resetowaniem, wysuwaniem i wsuwaniem tacki. Xa mam dopiero pół roku. Na początku gdy jeszcze byłem w angli na wakacjach gdzie go zakupiłem było wszystko dobrze ale po przylocie do polski xbox nagle przestał czytać poprawnie płyty, wywala ciągle że mam otworzyć napęd pomimo że płyta jest w nim. No i jak na początku napisałem pomaga tylko kilkakrotne resetowanie konsoli. Prosze o pomoc bo nie mogę już wytrzymać a do MS nie za bardzo mi się chce słać konsole.
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
masz gwarancję - wysyłaj (jeśli ixiak bez przeróbki)

brak gwary = nowy napęd
 

Koxus

Użytkownik
Użytkownik
wymiana napędu chyba tylko to pomoze
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Otwórz napęd przesuń wózek z laserem do początku przeczyść laser
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
może w czasie lotu ktoś ci bagaż kopnął niechcący
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
@maciekww28, tak jak mowi nie ma gwary trzeba nowy napęd, lub wyczysc laser :)
 

grzeszak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
watek juz byl na forum... zapewne masz przerobiony naped... tak jak kolega napisal we wczesniejszym poscie, otworz naped i recznie przesun wozek z laserem...albo przed odpaleniem nieoryginalnej gry wrzuc do napedu jakis oryginal (np. z filmem dvd) i laser powinien sam sie ustawic
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
mam nie przerobiony napęd, chciałem go przerobić ale stwierdziłem ze jak jest uszkodzony to nie ma co kasy tracić
 

Do góry Bottom