Problem z darmowym Fable III

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

warez007

Użytkownik
Użytkownik
tylko ustaw pobieranie w tle w biosie włączone bo inaczej konsola się wyłączy
 

mierniqe

Świeżak
Świeżak
też nie działa, jakieś inne pomysły?
 

Marcin77

Użytkownik
Użytkownik
czyli już nie muszę sprawdzać, to teraz możne plan B, jak zmienię region profilu (można co 3mc) z US na PL to zostanie mi GOLD free 1mc, uruchomiłem niedawno, co z punktami ms i kontem rewards przypisanym to tego profilu? robił już ktoś taka zmianę i jak później wygląda ew. powrót?
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
czyli już nie muszę sprawdzać, to teraz możne plan B, jak zmienię region profilu (można co 3mc) z US na PL to zostanie mi GOLD free 1mc, uruchomiłem niedawno, co z punktami ms i kontem rewards przypisanym to tego profilu? robił już ktoś taka zmianę i jak później wygląda ew. powrót?
mam tak samo, podlaczam sie do pytania o xbl rewards, i mam nadzieje ze nie bedzie takich problemow z tymi 2 grami free od lipca:/
 

Renegatt

Użytkownik
Użytkownik
Mieszkam w UK i gra zgrala się bez problemu.
 

mierniqe

Świeżak
Świeżak
@Marcin77, szangg, jest w identycznej sytuacji co Wy, ale chyba założe po prostu nowe konto na PL skorzystam z Live za 1pln jeśli jeszcze dostępny i tak sobie ogarnę, bo nie chce ryzykować utraty xbl rewards.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
u mnie gold ważny do końca lipca konto PL i poszło bez problemu za pierwszym razem
 

Marcin77

Użytkownik
Użytkownik
@Marcin77, szangg, jest w identycznej sytuacji co Wy, ale chyba założe po prostu nowe konto na PL skorzystam z Live za 1pln jeśli jeszcze dostępny i tak sobie ogarnę, bo nie chce ryzykować utraty xbl rewards.
Chyba tez tak zrobię bo widzę ze nie mam innego sposobu żeby to ogarnąć z konta US/UK.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
ja przeemigrowałem z USA na PL i pobrało się bez problemu w dodatku przedłużyło mi golda o miesiąc :) jedyny sposób.
 

Marcin77

Użytkownik
Użytkownik
no tak, a miałeś konto powiązane z rewards ? bo o to właśnie sie rozchodzi.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
Miałem. Ta usługa prawie nic mi nie dała bo niby jest 60MSP a nigdy ich na koncie nie widziałem.
Dalej mogę się zalogować na Xbox Live Rewards ale jak z funkcjami i nagrodami to nie powiem bo normalnie z tego nie korzystam. Jest bo jest
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Punkty zostaną dodane do Twojego konta kiedy uzbierasz 100. Taka polityka. Realizacja jest zawsze 15-ego i 30-ego każdego miesiąca (oczywiście jeśli nabiłeś tą setkę) .
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może zmiana regionu pomoże z PL na UK lub na US.. Jak radzicie ?
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
Może zmiana regionu pomoże z PL na UK lub na US.. Jak radzicie ?
napisałem że zmiana regionu Z USA/UK na PL pomaga!
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak byś przeczytał dokładnie, to byś zobaczył, że mam konto na PL i nic nie pomaga, więc się pytam, czy zmiana na US/UK pomoże rozwiązać ten problem, bo już wszystkiego próbowałem.

 

Marcin77

Użytkownik
Użytkownik
Zmian z PL na US/UK to juz w ogóle bez sensu, poczytaj wyżej ja i kilka osob mamy konta US i to dopiero jest problem z pobraniem ;)
 

mierniqe

Świeżak
Świeżak
no i dziś mi się udało, na koncie us bez vpn. Nie wiem dlaczego akurat teraz zadziałało.
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
u mnie tez sie juz pobralo bo wczesniej byl problem
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pobrało się :)
 

TigraTeam

Banned
Zamykam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom