Problem z demem Black Opsa

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Wgrałem sobie demo black opsa przez najnowszy XTAF. Wszystko pięknie. Konsola wykrywa demo. Lecz gdy próbuje odpalić to demo, pojawia się czarny ekran i nic... nic nie rusza, nic nie działa.
Demo jest zepsute czy wymaga XBL?

Pendrive: Kingston 8GB DT100
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Raczej zepsute - spróbuj może wgrać jeszcze raz
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
Pobrałem nawet 2 raz. Z innej wstawki. Sformatowałem pena, włożyłem do Xboxa, skonfigurowałem pena, do PC, XTAF, wkopiowałem - to samo. Czarny ekran.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dwie opcje.
Pobrales uszkodzone wersje albo masz zbyt wolnego pendriva.
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
Pojawia się kolejny problem, mianowicie, dograłem Just Cause 2, Mafie 2 (demo) na pena i w XTAF pokazuje że jedna gra waży 4gb o_O, a black ops 24kb. Wchodzę w folder w XTAFie w Just Cause 2 i wazy 1.2GB, w Mafie wazy: 1.1GB. A w głownym folderze pokazuje, że każde demo ma 4gb, a black ops 24kb. Więc kit. Może coś skichane jest. Idę do konsoli, podpinam, wyjawia się:Black Ops - uszkodzona instalka, a Just Cause 2 jak i Mafi 2 niema w ogóle.

Maks. szybkość zapisu
9MB/s
Maks. szybkość odczytu
12MB/s

Oczywiście próbowałem instalować demo na dysk,aby nie bylo problemu z prędkością itp. Ale przy 48% instalki dema Black Opsa wywalało error. Za każdym razem. A reszty gier w ogóle nie czyta. Chociaż są prawidłowo wgrane.
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
up up

Wczytalo Just Cause 2, ale też nie da się skopiować dema na dysk, a jak probuje odpalić demo, to wywala czarny ekran i nic. Stoi stoi - nic. Więc coś tu jest nie tak.
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
z płyty wszystko odpala. a z pena nie chce działać. Prędkość jest tu winna? przecież wiele osób odpala gry z pena.
 

Do góry Bottom