Problem z dobrym nagraniem gier.

mati3004

Świeżak
Świeżak
Przeglądałem forum i jakoś się w pewnych rzeczach nie łapie może ktoś da radę mi napisać o co może być kaman z moim problemem. Mianowicie kiedyś ładnie sobie nagrywałem gry uprzednio pat****ąc je 3rd wave patch nagrywałem img burnem na 2x i było wszystko ładnie. Teraz mam komplikacje z najnowszymi grami typu Bulletstrom, Fight Night Chempion czy Dragon age 2 pat****e je tym programikiem i się najzwyczajniej nie odpalają na konsolce. Mam napęd hitachi LG-3120L, najnowszy dash i bodajże ixtreme 1.4. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak je odpowiednio spatchować (czy się w ogóle da)? Dodam jeszcze że ostatnią dobrze wypaloną grą był COD: BO.

drzewol

Świeżak
Świeżak
Ja sam nie przerabiam ale od paru osób słyszałem już, że mają podobny problem. Nie możesz odpalić bo pewnie znów weszła kolejna generacja gier/ jakieś inne zabezpieczenia (poczytaj w wątkach o przerabianiu). Albo trzeba dodawać jakieś inne szmery-bajery przed nagrywaniem albo "aktualizować przeróbkę". Zadzwoń do gościa, który Ci przerabiał, oni już pewnie wiedzą :)

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
wgraj lt+ do napędu i powinno pójść....

mati3004

Świeżak
Świeżak
!opeael2 jesteś z Olsztyna? Jeśli tak to mógłbym konsolkę dla Ciebie pozostawić w tej kwestii bo ja nie mam pojmy jak takie rzeczy się robi.

Do góry Bottom