Problem z dodaniem konta paypal do xbox live

Quban971

Świeżak
Świeżak
Witam was bardzo serdecznie jestem nowy na tym forum i mam pewien problem,a mianowicie jakoś przed weekendem założyłem sobie konto paypal popiołem sobie swoje konto w banku czekałem az wyślą mi ten przelew do zweryfikowania banku,następnie przelałem sobie 10€ na konto paypal, i próbowałem dodać mój paypal do Xboxa.Tutaj pojawia się problem gdyż po wpisaniu e-mail i hasła wyświetla mi się informacją od xbox "Doładuj konto" i dlaczego ?Konto paypal potwierdzone, kasa na konto przelana nie mogę zrozumieć dlaczego. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ? Korzystam z Xbox One jak by coś ;)
Pozdrawiam wszystkich i liczę na waszą pomoc ;)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Do PP podepnij kartę kredytową i będzie ok.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Musisz mieć podpiętą kredytówkę/debet.
 

Quban971

Świeżak
Świeżak
Musisz mieć podpiętą kredytówkę/debet.
A jeśli nie mam kk to nic z tego nie będzie ? Ale mam podpięty swój bank i nigdzie mnie nie prosi o podpięcie jakiejkolwiek karty wiec ?
 

Quban971

Świeżak
Świeżak
Musisz mieć podpiętą kredytówkę/debet.
A co jeśli nie mam nic z tego nie będzie? Ale mam podpięty swój bank i nigdzie nie prosi mnie o podpięcie jakiejkolwiek karty wiec ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jeśli nie mam kk to nic z tego nie będzie ? Ale mam podpięty swój bank i nigdzie mnie nie prosi o podpięcie jakiejkolwiek karty wiec ?
MS musi mieć podpiętą kartę pod paypala innej opcji nie ma. Po prostu bez karty Ci to nie przejdzie. Nieważne, że masz rachunek bankowy podpięty. To ma każdy, muszą być obie rzeczy zrobione, żeby działało poprawnie. Karta wystarczy zwykła płatnicza. Nie musi to być kredytowa/debetowa. Zwykła jaką płacisz w sklepie też działa.
 

Quban971

Świeżak
Świeżak
MS musi mieć podpiętą kartę pod paypala innej opcji nie ma. Po prostu bez karty Ci to nie przejdzie. Nieważne, że masz rachunek bankowy podpięty. To ma każdy, muszą być obie rzeczy zrobione, żeby działało poprawnie. Karta wystarczy zwykła płatnicza. Nie musi to być kredytowa/debetowa. Zwykła jaką płacisz w sklepie też działa.
Ale wiesz co tutaj juz nie chodzi o samo dodanie pp do m$ tylko o to ze gdy dodaje opcje platnosci na stronie m$ po wpisaniu wszystkich danych wyswietla mi sie info ze m$ nie mogl znalezc twojego konta w PP
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A aktywowałeś te konto na e-mailu? Bo na ogół jak się pp zakłada to konto trzeba aktywować poprzez link aktywacyjny z maila. Skoro MS Twojego konta PP nie widzi to coś jest nie halo z PP.
 

Quban971

Świeżak
Świeżak
Aktywowalem e-mail aktywowalem numer telefonu atywowalem bank... M$ tez powiedzial mi ze to PP blokuje dostep do dodania mojego konta do M$ ale dlaczego
?
 

Quban971

Świeżak
Świeżak
Teraz zrobilem nowe konto PP, i jest to samo probujac dodac go na xbox do mojego konta wyskakuje info doladuj konto tylko ze to konto jest nowe i nie zweryfikowane a moje jest potwierdzone zweryfikowane i pieniadze na koncie tez sa...
 

marcines82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja dziś cały wieczór walczę z dodaniem PP do MS i nic. Dostaję w kółko komunikat "Niestety, w tej chwili nie możemy sfinalizować tego zakupu". Miał ktoś z Was taki problem?

Dodam że PP mam od 4 lat. Wszystko aktywne i zweryfikowane. Jak loguję się do PP bezpośrednio, to jest ok. Jak po przekierowaniu z MS, to mam takie właśnie problem.

F1
 

Do góry Bottom