1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem zewnętrznym

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez biolly90, Marzec 18, 2012.

1. biolly90

biolly90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Ostatnio kupiłem konsolę ale tym razem slim 4GB i ze wzgledu na małą ilosć pamięci chciałem kupić dysk zewnętrzny więc wybór padł na Toshibę 2.5 500GB. Lecz jest problem z nim taki że przy formatowaniu z konsoli wyskakuje komunikat że dysk nie jest wystarczająco szybki dla xboxa. Następnie kupiłem grę Crysisa 2 przez xbox live i nagrałem na ten dysk. Lecz po pewnym czasie grania konsola zawieszała się więc chciałem sprawdzić czy to nie przez dysk więc zgrałem ta grę na pendriva i juz nie zawiesiła się od tego momentu. Teraz pytanie czy dysk może być uszkodzony czy jest po prostu za wolny dla konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1187
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak to nie konsola rgh to c ci z 500gb, jak dziala tylko 16gb.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. Yamrox

Yamrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    pierwszy raz słyszę że dysk jest za wolny dla konsoli bo dyski 2.5" mają chyba minimum 5200 rpm/min czy jakoś tak może ten dysk przenośny ma USB w wersji 1 i dlatego wykrywa że zbyt wolny ale to też mało prawdopodobne.
    Najlepiej podłącz go pod kompa i sprawdź programem hd tune bo to prawdopodobnie coś z dyskiem

5. biolly90

biolly90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślałem nad przeróbką ale najpierw chciałem sprawdzić konsolę czy wszystko działa jak należy ale teraz już nie wiem czy to wina dysku czy konsoli i narazie trzeba bedzie się wstrzymać.

Dysk był z dwa tygodnie temu kupiony. Dokładnie to ten kupiłem
    Typ zewnętrzny
    Pojemność 500 GB
    Format 2,5 cala
    Typ podłączenia USB 3.0
    Bufor pamięci brak danych
    Obroty na min. 5400 obr/min
    NCQ nie
    Opis brak
    Waga 150 g
    Zasilanie USB

Więcej informacji: Toshiba Stor.E Basics 500GB USB3.0 - Dysk twardy - CENA w RTV EURO AGD
    Właśnie skanuje go programem hd tune i zobaczymy co wyjdzie.

6. zczc

zczc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to co juz dysków nie można podłączać?

Wczytywanie...

Poleć forum