Problem z dzwiekiem 5.1 w x360

limited2

Świeżak
Świeżak
Witam,
moj pierwszy post wiec z gory sorry za niedociagniecia.
Co prawda mam konsole juz ponad 2 lata ale problem mnie poprostu przerosl...poczatkowo wszystko bylo ok...konsola podlaczona optykiem do kina domowego a w systemie konsoli ustawione na dd 5.1 i wszystko smigalo. nagle przestalo z niewiadomych wzgledow...kombinowalem a w zasadzie tylko sprawdzalem ustawienia konsoli i amplitunera i wszystko jest tak jak byc powinno. musialem przelaczyc dzwiek w systemie konsoli na cyfrowe stereo. wtedy dzwiek jest ale nie taki jaki mnie zadowala. taka sytuacja byla przez rok czasu.myslalem ze mi cos w konsoli padlo ale olalem temat z lenistwa. az tu nagle ze 2 tyg temu sciagnalem aktualizacje i pokusilo mnie zeby sprawdzic ten dziwek...przelaczylem na 5.1 i...DZIALA...no ale co z tego jak juz znow nie dziala:(:( nie mam pojecia co tu jest grane. dodam ze przy uruchomieniu konsoli zanim zaloguje mnie do xbox live wszystko jest dobrze. jak to ugryzc?? pomocy bo mnie juz krew zalewa...z gory dzieki
 
A może coś w amplitunerze padło? Może go spróbuj skonfigurować z konsolą jeżeli mówisz że wszystko jest okej jak konsola nie jest wlaczona.
 

limited2

Świeżak
Świeżak
w amplitunerze jest ok, nawet jak sie konsola wlacza jest dobrze, dopiero sie sypie jak zaloguje mnie do xbox live. wtedy zadnego dzwieku z siebie nie wydobywa. jestem zmuszony ciagnac na cyfrowym stereo:/:/
 
A jak jesteś offline jest zmiana?
 

limited2

Świeżak
Świeżak
no wlasnie nie ma zmiany. ciagle brak dzwieku. nie kumam
 
R

rowerser

Guest
Kino domowe śmiga z innym sprzętem normalnie ?
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Zacznijmy od sprawdzenia amplitunera, polecam podłączyć np: dvd, dekoder satelitarny albo lapka czy kompa optykiem o ile masz taką możliwość, sprawdź czy działa 5.1 na tym sprzęcie wtedy można wykluczyć winę wzmacniacza i prawdopodobnie coś w klocku się obsrało.
 

limited2

Świeżak
Świeżak
amplituner dziala dobrze, mam podlaczone i tv, dvd i wszystko jest ok...na pewno jest cos w konsoli tylko ze nie moge sie dolapac co

w ogole cos mi sie zje*alo w klocku bo nawet nie moge sie polaczyc z lapem przez media playera ani przez media center...w lapie nie widzie extendera a w klocku kompa...wczesniej dzialalo wszystko. nie mam pojecia co z tym gratem sie stalo:/
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Nie pisz post pod postem, edytuj.
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, X klocek się obsrał, jak masz gwarancje to do serwisu go odeślij.
 

limited2

Świeżak
Świeżak
gwarancji juz nie mam. poza tym nie mam pewnosci czy na pewno jest cos zepsute bo jak pisalem w pierwszym poscie, ostatnio dzialalo tak jak powinno a wydawac kase na naprawe to sie nie kalkuluje. liczylem ze ktos mial podobny problem i wie gdzie mozna lapy wsadzic zeby bylo ok
 

kamykle

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
moj pierwszy post wiec z gory sorry za niedociagniecia.
Co prawda mam konsole juz ponad 2 lata ale problem mnie poprostu przerosl...poczatkowo wszystko bylo ok...konsola podlaczona optykiem do kina domowego a w systemie konsoli ustawione na dd 5.1 i wszystko smigalo. nagle przestalo z niewiadomych wzgledow...kombinowalem a w zasadzie tylko sprawdzalem ustawienia konsoli i amplitunera i wszystko jest tak jak byc powinno. musialem przelaczyc dzwiek w systemie konsoli na cyfrowe stereo. wtedy dzwiek jest ale nie taki jaki mnie zadowala. taka sytuacja byla przez rok czasu.myslalem ze mi cos w konsoli padlo ale olalem temat z lenistwa. az tu nagle ze 2 tyg temu sciagnalem aktualizacje i pokusilo mnie zeby sprawdzic ten dziwek...przelaczylem na 5.1 i...DZIALA...no ale co z tego jak juz znow nie dziala:(:( nie mam pojecia co tu jest grane. dodam ze przy uruchomieniu konsoli zanim zaloguje mnie do xbox live wszystko jest dobrze. jak to ugryzc?? pomocy bo mnie juz krew zalewa...z gory dzieki
Hm dziwne troszke, ja w lapciaku np mam cincze na cincze, to nic ze stereo, a nie dolby sourround, ale przynajmniej, nie uposledza mnie to, ze z 3-ech kabli, co podpinalem jeden to dzialaly albo po 2 glosniki albo centralny i tuba...
I teraz do tego podlaczylem monitor ixboxa i dekoder cyfrowy...ALe Ty na pewno miales karte na 5.1...Moze cos sie spalilo? Byles w serwisie pytales? moze z koncowkami cos, albo z tym amplitunerem jak sie bawiles, albo po prostu w ustawieniach karty masz wlaczone na glosniki, to zmien i powinno hulac, jak talala:) Jak nie bedzie dzialac to pisz, chetnie pomoge:) Pozdr:)
 

Do góry Bottom