problem z exiso i isogod

[email protected]

Świeżak
Świeżak
Witam . Mam problem z konwersją gier z iso na xex. Program exiso konwertuje grę około 1 sekundy. Wyskakuje ze wszystko ok ale nic nie ma. Uruchamiam program jako administrator. Sciągnąłem juz kilka wersji i dalej to samo.Sciągnelm gxiso i lipa. W isogod wyskakuje error w momencie gdy wcisne convert. Sciągnałem około 10 gier i w kazdej mam to samo. Normalnie załamka. Proszę o pomoc:dispirited:
 

PeCetoLog

Użytkownik
Użytkownik
ISO2GOD i ISO_Extract to nakładki graficzne na pliki wykonywalne, które powinny być w folderze z uruchamianym softem
ISO2GOD to xextool.exe, ISO_Extract to exiso.exe
Jeśli używasz iso extract, to każde iso musi być w osobnym folderze,np. d:\xboxiso, a w nim folder gra1, gra2 ..itd
Do rozpakowania na xex polecam też Xbox Image Browser
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam . Mam problem z konwersją gier z iso na xex. Program exiso konwertuje grę około 1 sekundy. Wyskakuje ze wszystko ok ale nic nie ma. Uruchamiam program jako administrator. Sciągnąłem juz kilka wersji i dalej to samo.Sciągnelm gxiso i lipa. W isogod wyskakuje error w momencie gdy wcisne convert. Sciągnałem około 10 gier i w kazdej mam to samo. Normalnie załamka. Proszę o pomoc:dispirited:
Widocznie masz coś w którymś momencie zle ustawione. Moze ten poradnik ci pomoże pk 5

http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/
 

Do góry Bottom