Problem z Fifą. pomocnemu stawiam piwo

Quackers

Banned
Witam wszystkich użytkowników. Mam bardzo dziwny problem, jeżeli chodzi o Fifę 12. Być może ktoś miał podobny przypadek i będzie w stanie pomóc..

Najprościej rzecz ujmując, chodzi o to że nie mogę rozegrać meczu z konkretną osobą (nie możemy się połączyć). Każdy z nas osobno może rozgrywać mecze z innymi graczami (mecze towarzyskie online, sezon pojedynków, mecze rankingowe), ale ze sobą połączyć się nie możemy. Kiedy któryś z nas próbuje dołączyć do drugiej osoby, przez jakieś 5-7 sekund następuje próba połączenia i wyskakuje komunikat że połączenie zostało przerwane.

Próbowaliśmy uruchamiać ponownie konsole, próbowaliśmy resetować modemy / routery. Nic to nie dało.

Czy widzicie jakieś rozwiązanie?

Z góry dziękuję za pomoc.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Miałem takie problemy w Fifie 11 - jedyne rozwiązanie to było włączyć mecz w trybie gry w wiele osób ale gra sie samemu i wtedy można było kogoś zaprosić
 

Quackers

Banned
To chyba jedyna opcja której nie próbowaliśmy.. Dzięki za pomysł.
 

skupi

Świeżak
Świeżak
Możliwe że jesteście oboje za firewallem, a mecze w tym trybie są połączeniami bezpośrednimi bez udziału serwera ea. Niech któryś z was przekieruje port usługi xboxlive na routerze do ip konsoli i po problemie

Wysyłane z mojego MT15i za pomocą Tapatalk 2
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
A ja mam inne pytanie. Moze macie rozne wersje gry...

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk
 

Quackers

Banned
~opeael2:Oczywiście że wersja jest ta sama, no bez przesady...:) Widzimy się w pokojach, możemy połączyć się jeżeli chodzi o rozmowę przez HS, natomiast "wywala" nas podczas próby połączenia

skupi: Być może to by pomogło, jednak niestety nie mam pojęcia jak wykonać czynności które proponujesz.. Ale dzięki za zainteresowanie.
 

mw.9

Użytkownik
Użytkownik
Quackers spróbuj rozwiązanie które napisał tobie pabloo88 a na pewno to pomoże, kiedyś miałem podobny przypadek.
 

Quackers

Banned
Tak też zrobię, może się uda.. Ewentualnie spróbuję może z konsolą kolegi? Chociaż wątpię żeby to rozwiązało sprawę.
 

Do góry Bottom