problem z fifa11 wirtualna gwiazda pozycja na boisku

dagon82

Świeżak
Świeżak
mam problem z swoja stworzona gwiazda poniewaz mam ukonczone juz okolo 80procent wyzwan pozycja gwiazdy to prawy napastnik a ciagle na kazdym poziomie trudnosci i w kazdej lidze grajac jako zawodnik w karierze wystawiaja mnie na prawej pomocy:confused: niewiem czemu i sprawa 2ga jest wyzwanie strzelic 3bramki od wewnetrznej strony slupka strzelilem juz chyba z 10bramek a tylko 2 mi zaliczylo i kaplica niechce 3ej zaliczyc :mad: help me:)
 

exporttOne

Użytkownik
Użytkownik
Hmm,prawdopodobnie jak zacyznales kariere miałeś prawego pomocnika pozniej zmieniles. Musiałbys od nowa zacząć karierę i wtedy jak masz p.napastnika on będzie Cie prawidłowo ustawiał. Z tymi bramkami również tak mam,tylko z asystami ; x
 

exporttOne

Użytkownik
Użytkownik
a zapomniałem,wyzwania są na dany POZIOM TRUDNOŚCI, np,może grasz na zawodowcu a wyzwanie jest na klasie swiatowej.
 

dagon82

Świeżak
Świeżak
exporttOne podejrzewam za masz racje bo innego wyjscia chyba niewidze a co do wyzwan mozliwe jest ze na zawodowcu zaliczy a na klasie swiatowej nie?
 

exporttOne

Użytkownik
Użytkownik
Włącz zakładke wyzwania i u góry pisze Ci na jaki poziom jest ; ) Złote sa na klase światową
 

dagon82

Świeżak
Świeżak
heh zaczalem od nowa i bajer jak daje napastnik srodkowy gram w ataku a jak dam skrzydlowy to jak wczesniej wywala mnie na skrzydlo na pomoc hehhh
 

apolloo

Świeżak
Świeżak
może trener (jak grasz wirtualną gwiazdą bez managera) gra jednym napastnikiem i dla tego gdy ty dajesz siebie na prawo to on daje środkowego nap. a ciebie na pomoc
 

dagon82

Świeżak
Świeżak
moze masz racje apolloo w takim razie gdzie ten menager?jak go zdobyc? c zy mowa o rozwinieciu kariery jako grajacy trener? bo w takim razie zwasze albo bede sam z przodu albo w pomocy chyba ze zostane grajacym trenerem
 

apolloo

Świeżak
Świeżak
manager jest komputerem i nie masz żadnego wpływu na jego decyzje nawet na skład i ustawienie innych zawodników na boisku- formacje też) musisz po prostu być tak dobry by na koniec sezonu dali ci propozycje grającego trenera( nie wiem czy to działa w tą strone, tak jak w piłkażu->managera ale możesz sprubować) a jak nie to poprostu musisz zacząć od nowa jako grający trener wtedy jest to połaczenie obydwu opcji i piłkarza i managera
sorry że tak póżno
 

Do góry Bottom