Problem z fighter uncaged.

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Witam,mam problem z ta gra a mianowicie.
Przerobke mam najnowsza,menu w xboxie tez wyglada mi na nowsze,bo np w poprzednim X nie mialem nic wspomnianego o kineckcie itp,w ustawieniach konsoli mam kalibracje kineckta,co wzkazuje na to ze mam nowsze oprogramowanie,jednakze natrafilem na problem przy tej grze.
Gdy ja wlaczam wyskakuje mi jakies Info ze musze aktualizowac konsole,ok wcisne A,jedzie dalej,po paru filmikach znowu wyskakuje,ze gra wymaga najnowszej aktualizacji,znowu daje a i idzie dalej intro,jednak na samym koncu wyskakuje mi ze nie mam kineckta i nie moge grac.
Odpowiedzcie mi,mam jakas zla wersje gry,czy faktycznie ta gra jest tylko i wylacznie na kineckta.?
 

marcincs

Użytkownik
Użytkownik
Witam,mam problem z ta gra a mianowicie.
Przerobke mam najnowsza,menu w xboxie tez wyglada mi na nowsze,bo np w poprzednim X nie mialem nic wspomnianego o kineckcie itp,w ustawieniach konsoli mam kalibracje kineckta,co wzkazuje na to ze mam nowsze oprogramowanie,jednakze natrafilem na problem przy tej grze.
Gdy ja wlaczam wyskakuje mi jakies Info ze musze aktualizowac konsole,ok wcisne A,jedzie dalej,po paru filmikach znowu wyskakuje,ze gra wymaga najnowszej aktualizacji,znowu daje a i idzie dalej intro,jednak na samym koncu wyskakuje mi ze nie mam kineckta i nie moge grac.
Odpowiedzcie mi,mam jakas zla wersje gry,czy faktycznie ta gra jest tylko i wylacznie na kineckta.?
Fighters Uncaged - bijatyka na Kinecta

"Fighters Uncaged jest pierwszą bijatyką wykorzystującą kontroler Kinect , stworzoną
dla fanów sztuk walki? powiedział Adam Novickas, dyrektor marketingu Ubisoft w Stanach Zjednoczonych. "Fighters Uncaged zmusi graczy do wstania z fotela i zmierzenia
się z przeciwnikiem bez kontrolera w rękach, wykorzystując autentyczne style walki
jak np. tajski boks?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Czyli wszystko jasne ;/
Dzieki bardzo,temat do zamkniecia.
 

Do góry Bottom