Problem z FSD

devilplayer007

Świeżak
Świeżak
witam, podaje opis problemu. Wlozylem nowy dysk 160 gb (laptopowy) i teraz tak, skopiowalem plik ini, skopiowalem na hdd FSD i odpalilem dashlauncha i nie wolal o zadna aktualizacje. Ustawilem w sciezkach zeby odpalal z dysku FSD czyli Hdd\FSD\default.xbe i dziala. Wszystko sie odpala ale wydaje mi sie ze nie mam jako tako zainstalowanego FSD. Wlozylem stary dysk i tam na hdd sa innne katalogi jak $systemupdate, cache i jezcze jakies
Pozatym po wcisnieciu guzika guide na padzie nie wyswietlaja mi sie temperatury oraz opcje Freestyle Home (z taka kula ziemska) i nie mam tez file browser. POMOZCIE !!!!
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
FSD się nie instaluje tylko wrzuca na dysk :D

Nowy dysk jak włożyłeś w konsolę sformatowałeś pod konsolą ??

FSD jeśli masz najnowszy : rev775 to temp oraz file browser powinny być, może Ci się plugin nie załadował, wejdź w ustawienia pluginów i zobacz, ew. daj LOAD.
 

devilplayer007

Świeżak
Świeżak
tak, nowy dysk sformatowal mi sie pod oryginalnym dashem
ale co z ta opcja Freestyle home i filebrowserem w tym bialym menu po wcisnieciu przycisku guide ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
tak, nowy dysk sformatowal mi sie pod oryginalnym dashem
ale co z ta opcja Freestyle home i filebrowserem w tym bialym menu po wcisnieciu przycisku guide ?
Tutaj daj LOAD:

 

devilplayer007

Świeżak
Świeżak
w settings daje na plugins i tam pisze ze FSDPlugin is loaded. Niby wszytko jest ok ale rozni sie od tego co mialem, sprobuje jeszcze sciagnac inny FSD ten co mam to jest 3.0 Rev58 to chyba jakis stary
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pewnie ,że masz starą wersję - to dlatego tego nie masz :D ... najnowsza jest F3 rev 775
 

devilplayer007

Świeżak
Świeżak
nie mam takiej opcji jak masz na zdjeciu, jak chce wejsc w plugins w FSD to wyskakuje mi ze RESERVED FOR FUTURE UPDATES
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
nie mam takiej opcji jak masz na zdjeciu, jak chce wejsc w plugins w FSD to wyskakuje mi ze RESERVED FOR FUTURE UPDATES
Dlatego ,że masz starą wersję FSD - pobierz najnowszą ! :D
 

devilplayer007

Świeżak
Świeżak
juz pobralem zaraz nnapisze co i jak...

EDIT:

jesst ok, wszystko se dziale buahahahah SUper, teraz jest jescze jeden problem: mianowicie jak skopiowac swoj profil ze starego dysku, razem z sejvami!

Edytuj posty - nie pisz jeden pod drugim, nast. razem polecą pkt. - #Jabar
 

Do góry Bottom