Problem z Gold

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Mam ogromny problem z kontem Gold na swoim koncie, aktywowałem miesięczne konto Gold dołączone do konsoli, pokazuje że mam to konto Gold, ale nie mogę ze strony xbox.com pobrać gry SD za darmo, cały czas chce abym dodał kartę kredytową. Co robić?
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
Bo przez strone trzeba dodać kartę. Kup sobiee z poziomu konsoli
 

White9

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie. Z poziomu konsoli nie pyta o żadne dane.
 

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
Zrobiłem tak, ale problem jest tego rodzaju iż nie mam dysku, obecnie SD idzie na pena, ale Tomb Raidera i kolejnej gry z lutego już nie ściągnę, więc w jaki sposób wpakować je do tej historii?

Wystukane z THC 8S za pomocą palca :)
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
jak kupisz to przez konsole i nie masz miejsca to możesz dogsy z dysku usunąć. Grę pobierzesz już zawsze z tego konta ponieważ każda pobrana gra z poziomu konsoli czy to przez stronę xbox.com przypisuje się do konta i edziesz mógł ją pobrać zawsze za darmo.
 

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, jednak nie chciałbym usuwać SD

Wystukane z THC 8S za pomocą palca :)
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
To tak jak napisał marlon12 pobierz przez stronę.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
Gdybyś przeczytał to co napisałem w pierwszym poście to byś wiedział w czym mój problem...
 

White9

Użytkownik
Użytkownik
po 15 przy tomb raiderze kliknij pobierz, potem usuń z kolejki pobierania. Gra przypisze się do twojego konta i jak znudzą ci się dogsy albo kupisz dysk będziesz mógł pobrać ponownie.
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Czytałem pierwszy post, przecież to nie problem dodać kartę. Ja mam dodaną i nie ma żadnego problemu

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
Ale ja nie mam karty więc logiczne że jej nie dodam.
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
No to nie ma innej opcji, jeżeli będziesz chciał pobrać TR musisz usunąć SD

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
Ehh, jakbyś zauważył to problem, rozwiązany, z TR nie tyle co chodzi o zainstalowanie tylko o kupno...

Wystukane z THC 8S za pomocą palca :)
 

Do góry Bottom