Problem z grą F1 2012

GamerLT

Świeżak
Świeżak
Witam,

Mam problem z grą F1 2012 mianowicie niedawno ją pobrałem i nagrałem na płytę za pomocą programu imgBurn.I gdy ją włączam wszystko jest ok wchodze w menu puźniej kariera i jak włączam wyścig to pokazuje że się ładuje a następnie wyskakuje komunikat : Nie można odczytać płyty.Wyczyść płytę miękką ściereczką itp.Pomocy co mam z tym zrobić ? Proszę o odpowiedż
.J
PS Dodam że konsolę miałem przerobioną na lt 2.0 lub 3.0 i nie dawno podłączyłem się do XBL. Dodam że jeszcze wcześniej miałem ten sam problem z FIFĄ 12 gdyż wyskakiwał mi ten błąd.I dałem sobie z nią spokój ale teraz chciałbym już temu zaradzić.

Pozdrawiam
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
temat ogolny jest juz zalozony z problemami fif13 poczytaj go a nie zakladaj i zasmiecaj forum , a tak na marginesie musisz nagrac ihasem
 

GamerLT

Świeżak
Świeżak
f1 2012

A mógłbyś podać link bo z tego co widzę to są setki tematów o fifie ale żaden z tych na które patrzyłem podobny do mojego
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a co ma FIFA do F1?? czytacie to co ktos pisze?? na jakich plytach nagrywales i jaka nagrywarka?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
pewnie o fife 13 chodzi no chyba ze sie myle :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
rany ludzie, pierwszy post pierwsze zdanie "Mam problem z grą F1 2012"

czytanie ze zrozumieniem:nonchalance:
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
ja juz po piwie i widze jeden tam fif13 wszedzie wiec sie moglo pomylic , co do gry gosciu sam nie wie co ma wgrane , gre zrobil pod inna przerobke niz ma wiec to jest jego problem , moja odpowiedz zrobic kopie pod drugi flash i tyle ...
 

Do góry Bottom