Problem z grą > help ważne

jacula97

Świeżak
Świeżak
jeśli mam grę pożyczoną od kolegi np. cod bo i gram na moim koncie to jeżeli kupię sobie tą grę i będę grał na swoim koncie na nowej grze tej samej (cod bo ) , a tamtą oddam koledze , to czy achievement'y będą się odblokowywały dalej i zapis jaki miałem na pozyczonym od kolegi cod bo , będzie taki sam jak na nowo kupionym call of duty black ops ? (cod bo - tą grę dałem jako przyklad )


Help, z gory dzieki :)
 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
Osiągnięcia będą się odblokowywać dalej tylko musisz mieć tą samą wersje gry .
 

jacula97

Świeżak
Świeżak
czyli jak mam red dead rerdemption i kupie red dead redemption goty to będę miał ten sam zapisany stan gry co w pierwszej rdr kupionej ?
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz RDR to musisz kupić RDR
 

jacula97

Świeżak
Świeżak
to rdr co mam jest pożyczone, a chcę kupić rdy edycja goty , to czy na tym koncie na którym gram w pożyczone rdr i kupię sobie nowe rdr to będzie zapisany ten sam stan gry jak włożę płytę od nowo kupionej co grałem na pożyczonej ? proszę o odpowiedź jestem nowy :)
 

jacula97

Świeżak
Świeżak
to rdr co mam jest pożyczone, a chcę kupić rdy edycja goty , to czy na tym koncie na którym gram w pożyczone rdr i kupię sobie nowe rdr to będzie zapisany ten sam stan gry jak włożę płytę od nowo kupionej co grałem na pożyczonej ? proszę o odpowiedź jestem nowy :) HELP!!!
 

Do góry Bottom