Problem z grą XBOX RGH

oskarini11

Świeżak
Świeżak
Mam pewien problem związany z grą którą ostatnio pobrałem a mianowicie :
dragon.ball.raging.blast.2.pal.xbox360-LoCAL

Niestety gdy pobrałem grę nie mogłem jej zrobić na god (iso2god) ani nawet xex (exiso gui) .

Myślałem może że jest ona już gotowa do wrzucenia na konsole (Xbox 360 RGH), ale gdy próbuje ją przerzucić po prostu się nie da ;/ Nie ma tam iso czy jak ? ;/

Mogę tylko dodać że nie jest to pierwsza gra z którą mam ten sam problem.
Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc ?

Z góry dziękuje.
 

Countach

Banned
Użytkownik
Daj screena jak to wygląda po rozpakowaniu, albo napisz jakie rozszerzenie ma plik który wypakowałeś. Co to znaczy, że nie możesz jej przerobić? Wyskakuje jakiś błąd?
 

oskarini11

Świeżak
Świeżak
hmm wygląda to tak jest to folder a w nim jakieś 30 plików - dbrb2x... i jeden dbrb2x360 z ikoną monitora
jak bym wiedział jak dodać tu screena to bym chętnie dodał ;p wystarczy taki opis ?
a przy przerzucaniu po prostu wyskakuje nie pomyślne przerzucenie czy zakończone niepomyślnie

a przerobić nie moge dlatego że tam nie ma co przerabiać, wchodząc w iso2god albo exiso gui nie mam czego wypakować z folederu Dragon Ball
 

Countach

Banned
Użytkownik
Aż boję się zapytać, wypakowałeś to w ogóle WinRARem?
 

oskarini11

Świeżak
Świeżak
nie, nawet nie próbowałem gdyż nigdy tego nie musiałem robić zawsze wrzucałem tylko do iso2god albo exiso gui .
Jestem świeży w tych sprawach zaraz spróbuje z winrarem i dam znać. :)
 

oskarini11

Świeżak
Świeżak
Kurde nie wierze że to było tak łatwe :D
Przepraszam za kłopot i bardzo dziękuje za prostą aczkolwiek pomocną podpowiedż :D
 

Do góry Bottom