Problem z grą z dysku

spider103

Banned
Użytkownik
Witam mam problem zainstalowałem GTA IV na dysk twardy ale jak wyjmę płytę i odpalam gre z dysku to pisze "Włóż płytę z grą" oco to chodzi jak mogę odpalać gry z dysku bez płyt? albo wkładałem płytę odpalałem gre po odpalaniu wyciągam płytę i znów to samo "Włóż płytę z grą". Jak zrobić aby te gry z dysku odpalać? pozdrawiam
 

norbiks

Użytkownik
Użytkownik
Plyta musi byc wlozona do napedu. Xbox360 weryfikuje gre, nie zadziala do poki nie zweryfikuje zainstalowana gre z plytka z gry. Plytki oczywiscie podczas zabawy tez nie wyciagasz.
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Pomimo, że zrzucisz grę na dysk, płyta z tą grą musi być w napędzie.
Niestety nie da się siedzieć na fotelu i zmieniać gier na odległość...
 

spider103

Banned
Użytkownik
aha czyli jak zainstaluje gre na dysk i odpale ją z dysku to płyta w X360 nie będzie się kręcić tylko z dysku? i tak samo jest jak włożę płyte z zainstalowaną grą i odpale ją z płyty to również będzie z dysku działać? Natomiast jak włoże nie zainstalowaną grę i z płyty puszcze to całyczas będzie pracował napęd mam racje?

SORRY MOGŁEM TROCHĘ ZAMOTAĆ.POZDRO
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
Tak
 

spider103

Banned
Użytkownik
a teraz jaśniej (bo sam się zamotałem :) )

Jak włożę płytę z grą(zainstalowaną na dysku) i kliknę "uruchom grę z napędu"
To i tak X360 uruchomi sobie ją z dysku twardego?dobrze mówię?pozdrawiam


PS:czy jest jakaś różnica (jak gra zainstalowana) czy odpale ją z dysku czy z płyty?
 

spider103

Banned
Użytkownik
czyli odpalanie (zainstalowanej gry) z dysku lub z płyty to to samo żadnej różnicy nie ma?
 

drakez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie gra zainstalowana na dysku potrzebuje płyty tylko po to żeby nie możliwe było "piracenie" ;) jak gra startuje system sprawdza jaka gra jest w napędzie a potem napęd się zatrzymuje, jak naciśniesz przycisk "eject" to konsola wraca chyba (nie sprawdzałem) do dash'a.

No i są różnice gry szybciej się ładują :)
 
S

S3Bols

Guest
nie zawsze szybciej się ładują ;) ale na pewno jest ciszej.
 

spider103

Banned
Użytkownik
obaj nie czytacie uważnie tego co w nawiasie napisałem.

PYTAŁEM CZY JEST JAKAŚ RÓŻNICA JAK ODPALE (GRĘ ZAINSTALOWANĄ!!! NNA DYSKU) Z DYSKU X360 CZY Z PŁYTY? ROZUMIECIE TERAZ? no i czekam na odpowiedź.pozdro
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie da sie odpalic z plyty jak jest zainstalowana na dysku
 

spider103

Banned
Użytkownik
Ale mni chodzi o przycisk "odtwórz grę z płyty" i jak naciskam tą opcję a mam zainstalowaną gre na dysku to obojętnie czy odpale z dysku czy z płyty(opcja odpalania gry z płyty) to zawsze uruchamia się z dysku.Rozumiecie teraz? i moje pytanie czy odpalanie ZAINSTALOWANEJ GRY z płyty lub z dysku to to samo? Już bardziej nie umiem wytłumaczyć mojego problemu.pozdrawiam
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
nie ma różnicy, jak masz gre zainstalowaną na hdd to nawet jak odpalisz gre z płyty to i tak będziesz grać z hdd, płyta jest tylko potrzebna do weryfikacji
 

Fasto

Banned
Użytkownik
Mam pytanie jak mam np zainstalowaną grę na dysku to muszę jeżeli chcę ją uruchomić to muszę wkładać płytkę?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
fasto przeczytaj ten watek jeszcze raz to sobie samodpowiesz
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie jak mam np zainstalowaną grę na dysku to muszę jeżeli chcę ją uruchomić to muszę wkładać płytkę?
niestety tak;)
 

Fasto

Banned
Użytkownik
aha to głupio trochę
 

szczyl7

Użytkownik
Użytkownik
M$ jest trochę mądzrzejszy niż się wydaj jesli było by tak że nie trzeba wkładać płyty to po kiego grzyba przerabiać konsole
 

Do góry Bottom