Problem z grą za kupione ms pointsy.

Thaav

Świeżak
Świeżak
Witam. Kupiłem konto z 2 grami Alan Wake i Battlefield Bad Company 2. B2 pobrała się normalnie i działa bez żadnych problemów natomiast Alan pobrał się lecz w bibliotece gier go nie ma a na ustawieniach piszę , że jest nieznana gra (6,3 gb) tyle samo co alan. W czym może być problem proszę o pomoc. Dodam , że po pobraniu się Alana znów zaczyna się pobierać od nowa.
 

Marcin Motyl

Świeżak
Świeżak
Cześć mam ten sam problem, kupiłeś ms points po tańszej cenie? Przeprowadzałeś migracje konta?
 

Thaav

Świeżak
Świeżak
Nie kupiłem points tylko konta z tymi oto grami. I tak przeprowadziłem :)
 

Marcin Motyl

Świeżak
Świeżak
Zapewne pobieranie staje na 99%? Chodzi o to że gra ta została zakupiona przed migracją i nie pójdzie nam w naszym regionie, niestety..
 

Thaav

Świeżak
Świeżak
A jest jakiś sposób na ominięcie tego ?
 

Firioth

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co słyszałem to nie, bo kupiona gra jest w NTSC a tobie potrzebna jest w PAL
 

Thaav

Świeżak
Świeżak
To bardzo mnie pocieszyłeś wydaje 30 zl na grę a potem okazuję się , że nie działa :(
 

Firioth

Użytkownik
Użytkownik
Czasem warto poczytać troszkę forum:)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
bardzo mi przykro ale już nie pobierzesz Alana Wakea. Przed migracją zakupione wcześniej rzeczy przepadają :)
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Z tego co słyszałem to nie, bo kupiona gra jest w NTSC a tobie potrzebna jest w PAL
Gry z marketplace sa freeregion, trzeba pobrac za pomoca VPN wtedy ci sie cala gra pobierze bo ta ktora pobierasz najwidoczniej jest dostępna tylko w danym regionie i wymagana jest zmiana IP, a robi sie to wlasnie za pomoca VPN
 

Thaav

Świeżak
Świeżak
Niestety nie posiadam routera VPN a szkoda :(
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Ty chyba nie wiesz co to VPN
Router fakt faktem powinien obsługiwać protokoly IPsec, PPTP i L2TP ale klienta vpn nie musi miec, takego mozesz zainstalować na kompie i z kompa udostępnic neta konsoli, jak to zrobic jest pelno poradników u wujka google
 

Thaav

Świeżak
Świeżak
To dobrze się składa bo konsole i kompa mam na 2 netach. Tylko czy mógłbyś mi podsunąć ten temat od wujaszka google ? Bardzo bym cię o to prosił.
 

Do góry Bottom