Problem z grafiką,

Skim9

Świeżak
Świeżak
Witam,
odkąd kupiłem używanego xboxa one s all- digitall, od samego początku nie pasowało mi coś z grafiką. była taka brzydka migające txt i poszarpane krawędzie. Gram w forza horizon 3,4 i wygląda to okropnie w porównaniu do tego co widze na youtubie gdy ludzie grają na takiej konsoli w fh3,4. Nie wiem czy wysyłać xboxa do serwisu czy da się na to coś poradzić?
Proszę o pomoc.

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Skoro tak jest no to do serwisu, ale najpierw możesz spróbować zresetować konsolę przytrzymując przycisk włączania na 10 sekund gdy ta jest włączona.

Skim9

Świeżak
Świeżak
Skoro tak jest no to do serwisu, ale najpierw możesz spróbować zresetować konsolę przytrzymując przycisk włączania na 10 sekund gdy ta jest włączona.
Dobra spróbuję.

Skim9

Świeżak
Świeżak
Zresetowałem i to nic nie dało chyba będę wysyłał xboxa do serwisu.

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pokaż screeny i będzie wiadomo , ja też miałem szok jak przesiadłem się z dobrego pc na one s , teraz się przyzwyczaiłem już. I wiem że tak ma być.

Skim9

Świeżak
Świeżak
Pokaż screeny i będzie wiadomo , ja też miałem szok jak przesiadłem się z dobrego pc na one s , teraz się przyzwyczaiłem już. I wiem że tak ma być.

Skim9

Świeżak
Świeżak
Ok, jutro spróbuję zrobić screeny.

Skim9

Świeżak
Świeżak
Ok, jutro spróbuję zrobić screeny.
Film na youtube z grafiką w fh4:
O i czy zrobić jeszcze w fh3?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wygląda normalnie, za wiele oczekujesz od najtańszej konsoli.

Skim9

Świeżak
Świeżak
Nwm, może

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To tak normalnie wygląda na tej konsoli. Pewnie lepiej wygląda na XOXie. A co do tekstur to mi czasami też coś tam mignie czy się doczyta w tej fh, normalka. Na Twoim filmiku nie widzę nic niepokojącego. Możesz ewentualnie pogrzebać w ustawieniach telewizora w trybie gra itd jeśli masz.

Do góry Bottom