• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Problem z grami : AC:BH Halo reach

Fervox

Świeżak
Świeżak
Mam problem , mianowicie po włożeniu gier ( tak jak w temacie ) do napędu i odpaleniu nic się nie dzieje ... W menu są widoczne , można instalować na dysku . Liczę na porady - z góry dzięki

pobier

Użytkownik
Użytkownik
Musisz sprecyzować - włącza się jakieś intro z gry czy jak wciskasz "A" dalej jesteś w dashbordzie bez żadnej reakcji? Do tego czy są oryginalne czy piraty. Jeśli piraty, podaj jaką masz przeróbke.

Fervox

Świeżak
Świeżak
piraty , chyba najnowsza ( grudzień chyba ) włączam grę (ac/halo ) na początku odczytuje płytę później nic czarny ekran , po dash boardzie mogę się poruszać ( po tym małym , w trakcie gry ) a jak chce wyjść do ekranu głównego to lag i nic, muszę wyłączać na przycisku ...

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Jakie masz ixtreme ? Żeby pograć w te gry musisz mieć LT+ ponieważ mają one zabezpieczenia z którymi starsze ixtreme sobie nie radzą.

Fervox

Świeżak
Świeżak
nie wiem , nie znam się ( nie mam pojecia komletnego na ten temat ) a moze to miec cos wspolnego z updatem na xbl ? bo jak włączałem black ops to sie update włączył , zlagowało sie i zresowałem x`a . potem nie działał ... a tak normalnie działał ( ten sam problem co z halo i bh )

pobier

Użytkownik
Użytkownik
Co "potem nie działało"? Xbox czy Black Ops? Tak jak kolega wyżej pisał, do tych gier potrzeba najnowszej przeróbki, więc prawdopodobnie przez to że nie masz najnowszej nie możesz ich odpalić.

EDIT: A tak wg. próbowałeś je instalować na dysku twardym czy z płyty je odpalasz?

Fervox

Świeżak
Świeżak
pisałem wyzej , ze instalowac sie da , black ops mi działało , nie zupdatowałem i nie działa ( x sprawny , gry sie zdymały ,) wgl. da sie jakos pobrac jeszcze raz teg updata`e czy musze do nowego czekac ?
te halo i bh mi wykrywa , jak bym miał starego ix to chyba by wykrywało jako film dvd czy jakos tak ... sam nie wiem co jest zwalone ...
probowałem activate iso ale bez skutku ...

pobier

Użytkownik
Użytkownik
Masz konsole podłączoną do neta? Tak tylko pytam. Bo wiesz że to grozi banem.
A tak w sumie to powinieneś ściągnąć teraz jakoś inną aktualizacje do konsoli. Gry zostały zablokowane przez aktualizacje dasha z płyty.
Czy masz może jeszcze jakieś inne gry i czy one też już się nie odpalają?

EDIT: Najłatwiej by właśnie było żeby ktoś ci wgrał nowy LT+ czy coś, chyba że sam tak potrafisz.

melvin

Świeżak
Świeżak
Witam mam problem z assassin's creed brotherhood konsola tydzień temu przerobiona na LT+1.1 nagrałem dzisiaj ta grę wcześniej sprawdziłem programem abgx wszystko na zielono było a przy probie włączenia wyskakuje komunikat Nierozpoznana płyta a niżej nie można odczytać płyty zainstalowałem na dysku i to samo i nie mam pojęcia co z tym zrobić żeby działało.

melvin

Świeżak
Świeżak
Kolego wybrałeś zły dział do krucjaty przeciwko piratom stwórz sobie temat i tam pisz jaki to cudowny jesteś a z tąd wypad jak nie chcesz pomóc.

Do góry