Problem z grami : AC:BH Halo reach

Fervox

Świeżak
Świeżak
Mam problem , mianowicie po włożeniu gier ( tak jak w temacie ) do napędu i odpaleniu nic się nie dzieje ... W menu są widoczne , można instalować na dysku . Liczę na porady - z góry dzięki
 

pobier

Użytkownik
Użytkownik
Musisz sprecyzować - włącza się jakieś intro z gry czy jak wciskasz "A" dalej jesteś w dashbordzie bez żadnej reakcji? Do tego czy są oryginalne czy piraty. Jeśli piraty, podaj jaką masz przeróbke.
 

Fervox

Świeżak
Świeżak
piraty , chyba najnowsza ( grudzień chyba ) włączam grę (ac/halo ) na początku odczytuje płytę później nic czarny ekran , po dash boardzie mogę się poruszać ( po tym małym , w trakcie gry ) a jak chce wyjść do ekranu głównego to lag i nic, muszę wyłączać na przycisku ...
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Jakie masz ixtreme ? Żeby pograć w te gry musisz mieć LT+ ponieważ mają one zabezpieczenia z którymi starsze ixtreme sobie nie radzą.
 

Fervox

Świeżak
Świeżak
nie wiem , nie znam się ( nie mam pojecia komletnego na ten temat ) a moze to miec cos wspolnego z updatem na xbl ? bo jak włączałem black ops to sie update włączył , zlagowało sie i zresowałem x`a . potem nie działał ... a tak normalnie działał ( ten sam problem co z halo i bh )
 

pobier

Użytkownik
Użytkownik
Co "potem nie działało"? Xbox czy Black Ops? Tak jak kolega wyżej pisał, do tych gier potrzeba najnowszej przeróbki, więc prawdopodobnie przez to że nie masz najnowszej nie możesz ich odpalić.

EDIT: A tak wg. próbowałeś je instalować na dysku twardym czy z płyty je odpalasz?
 

Fervox

Świeżak
Świeżak
pisałem wyzej , ze instalowac sie da , black ops mi działało , nie zupdatowałem i nie działa ( x sprawny , gry sie zdymały ,) wgl. da sie jakos pobrac jeszcze raz teg updata`e czy musze do nowego czekac ?
te halo i bh mi wykrywa , jak bym miał starego ix to chyba by wykrywało jako film dvd czy jakos tak ... sam nie wiem co jest zwalone ...
probowałem activate iso ale bez skutku ...
 

pobier

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze raz zapytam - instalowałeś na dysku i próbowałeś z niego odpalić, czy tylko z płyty?
 
Najprawdopodobniej aktualizacja zablokowała przez ap25.
 

Fervox

Świeżak
Świeżak
tak isntalowałem i odpalałem , i nic
jak to ustrojstwo odblokowac ? albo co poprostu zrobic ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
przepuść assasina przez abgx i nagraj i spróbuj odpalic......bo może masz nie dograne patche.......jak nie pojdzie to daj komuś napęd żeby wgrał ci lt+.....
 

pobier

Użytkownik
Użytkownik
Masz konsole podłączoną do neta? Tak tylko pytam. Bo wiesz że to grozi banem.
A tak w sumie to powinieneś ściągnąć teraz jakoś inną aktualizacje do konsoli. Gry zostały zablokowane przez aktualizacje dasha z płyty.
Czy masz może jeszcze jakieś inne gry i czy one też już się nie odpalają?

EDIT: Najłatwiej by właśnie było żeby ktoś ci wgrał nowy LT+ czy coś, chyba że sam tak potrafisz.
 

Diamen

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak mówi opeael2 przepuść obraz przez abx, bo na pewno nie masz dogranych patchy, a bez nich gra się nie włączy. A LT+ masz na pewno bo jakbyś nie miał to zamiast czarnego ekranu miałbyś informację, by wyczyścić płytę szmatka ;).
 

melvin

Świeżak
Świeżak
Witam mam problem z assassin's creed brotherhood konsola tydzień temu przerobiona na LT+1.1 nagrałem dzisiaj ta grę wcześniej sprawdziłem programem abgx wszystko na zielono było a przy probie włączenia wyskakuje komunikat Nierozpoznana płyta a niżej nie można odczytać płyty zainstalowałem na dysku i to samo i nie mam pojęcia co z tym zrobić żeby działało.
 

melvin

Świeżak
Świeżak
Pomoże ktoś ?
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
A wgrałeś do niego patch ap2.5? Tu link jak to zrobić http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html
 

melvin

Świeżak
Świeżak
Patch był już wgrany z tad zdarłem XBOX360 ISO abgx wszystko na zielono nagrane ImgBurn na verbatimie prędkość x2 i ciągle wywala Nierozpoznana płyta niżej nie można odczytać płyty innych gier z zabezpieczeniem Ap żeby sprawdzić.
 

melvin

Świeżak
Świeżak
Kolego wybrałeś zły dział do krucjaty przeciwko piratom stwórz sobie temat i tam pisz jaki to cudowny jesteś a z tąd wypad jak nie chcesz pomóc.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
może ktoś ci źle wgral.....te lt+......
 

war3

Świeżak
Świeżak
Kolego wybrałeś zły dział do krucjaty przeciwko piratom stwórz sobie temat i tam pisz jaki to cudowny jesteś a z tąd wypad jak nie chcesz pomóc.
Naucz się wpierw pisać po polsku. Mi wszystko działa - może pogramy na livie ? A sorry - wy nie możecie :)
 

Do góry Bottom