Problem z grami NO-JTAG - nie wykrywa gry

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Zakladam nowy temat, gdyz tu bedzie bardziej przejrzyście napisane.
Skopiowalem Call of Duty MW2 na dysk przenosny, wczesniej Xbox utworzyl w nim 16GB wolnego.
Po podlaczeniu dysku w pamieci mam 9gb wolnego czyli 7gb zajela gra, ktorej nie ma.
Gdy wchodze w pamięc - nic nie ma, ale 9gb tylko wolnego.
A jeszcze jest problem z profilem - Xbox wykrywa, daję zaloguj na tym profilu i się pojawia lista pozostałych kont, na tym sciagnietym nie moge się zalogować do Live.

Co źle robię? Wrzuciłem wszystkie pliki według instrukcji.

kufer111

Banned
Użytkownik
z grą ma być taki katalog; Content=0000000000000000-dalsze katalogi z grą,może zapomniałeś o tych szesnastu zerach? i jeszcze w content osobno folder na profil E0000314FA661940-dalsze katalogi z profilem,ten folder podałem z innej gry na przykład,bo nie wiem jaką nazwe ma folder do profilu mw2

BURNOUT PARADISE + ALL DLC [GOD]

UWAGA; DO ODPALENIA DLC POTRZEBNE SĄ 2 PADY!!

V1.9 Update

Big Surf Island

Legendary Cars

Boost Specials

Time Savers Pack

Paradise Cagney

Paradise Bikes

Paradise Toys

Cops & Robbers

GRA I DLC WAŻĄ TYLKO 4.1GB WIĘC MOŻNA NAGRAĆ JE NA ZWYKŁĄ PŁYTE DVD5 !!!

http://www.megaupload.com/?f=UHGXZRJB

strusic

Użytkownik
Użytkownik
A czy w folderze 0000700 jest jakiś plik czy tylko folder cyfry.data? Plik wykonywalny znajduje się w 0000700 + folder z plikami gry.

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Juz jest OK, wykrywa grę, profil wrzucony, tylko jak klikam uruchom MW wyswietla się komunikat: Nie mozna uruchomic gry Modern Warfare (R) 2.
Uruchamiam grę ze swojego oryginalnego profilu z dostepem do Live, gdyz w tym sciagnietym nie ma dostepu do Live.

edit zresetowalem konsole i wszystko okej! dzieki
edit 2 tylko mnie czasem z live wyrzuca nie wiem dlaczego, i juz nie chce polaczyc, ale gdy daje sprwadz polaczenie to przechodzi bez najmniejszych problemow, wiecie o co chodzi?

Do góry