Problem z grami NO-JTAG - nie wykrywa gry

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Zakladam nowy temat, gdyz tu bedzie bardziej przejrzyście napisane.
Skopiowalem Call of Duty MW2 na dysk przenosny, wczesniej Xbox utworzyl w nim 16GB wolnego.
Po podlaczeniu dysku w pamieci mam 9gb wolnego czyli 7gb zajela gra, ktorej nie ma.
Gdy wchodze w pamięc - nic nie ma, ale 9gb tylko wolnego.
A jeszcze jest problem z profilem - Xbox wykrywa, daję zaloguj na tym profilu i się pojawia lista pozostałych kont, na tym sciagnietym nie moge się zalogować do Live.

Co źle robię? Wrzuciłem wszystkie pliki według instrukcji.
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
To, ze zalogowac sie do Live na tym koncie nie mozesz, to normalne.
Zapewne wrzuciles gre do zlego katalogu
 

kufer111

Banned
Użytkownik
z grą ma być taki katalog; Content=0000000000000000-dalsze katalogi z grą,może zapomniałeś o tych szesnastu zerach? i jeszcze w content osobno folder na profil E0000314FA661940-dalsze katalogi z profilem,ten folder podałem z innej gry na przykład,bo nie wiem jaką nazwe ma folder do profilu mw2

BURNOUT PARADISE + ALL DLC [GOD]



UWAGA; DO ODPALENIA DLC POTRZEBNE SĄ 2 PADY!!

V1.9 Update

Big Surf Island

Legendary Cars

Boost Specials

Time Savers Pack

Paradise Cagney

Paradise Bikes

Paradise Toys

Cops & Robbers

GRA I DLC WAŻĄ TYLKO 4.1GB WIĘC MOŻNA NAGRAĆ JE NA ZWYKŁĄ PŁYTE DVD5 !!!


http://www.megaupload.com/?f=UHGXZRJB
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik


Tak wyglada dojscie do plikow z MW2.
 

kufer111

Banned
Użytkownik
struktura folderów ok, spróbuj innym programem,ja wrzucam gry programem ''Party Buffalo Drive Explorer'' link;http://dwl.xbox-scene.com/xbox360pc/harddrive/Party Buffalo Drive Explorer.EXE wrzuca troche długo,ale mam pewność gra jest wgrana prawidłowo i nie wyskakuje mi błąd związany z net.framework
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdzę jutro, i napiszę jak mi poszło.
Dzięki za pomoc, jeszcze tu wrócę. :D
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Hm, gdy wchodzę w bibliotekę gier widzę na gorze Bad Company 2 a pod nim na sekunde sie pojawia MW2 po czym znika..
Jak mam to uruchomic?
 

kufer111

Banned
Użytkownik
a na dysku twardym w opcjach modern jest??
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
A czy w folderze 0000700 jest jakiś plik czy tylko folder cyfry.data? Plik wykonywalny znajduje się w 0000700 + folder z plikami gry.
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Juz jest OK, wykrywa grę, profil wrzucony, tylko jak klikam uruchom MW wyswietla się komunikat: Nie mozna uruchomic gry Modern Warfare (R) 2.
Uruchamiam grę ze swojego oryginalnego profilu z dostepem do Live, gdyz w tym sciagnietym nie ma dostepu do Live.

edit zresetowalem konsole i wszystko okej! dzieki
edit 2 tylko mnie czasem z live wyrzuca nie wiem dlaczego, i juz nie chce polaczyc, ale gdy daje sprwadz polaczenie to przechodzi bez najmniejszych problemow, wiecie o co chodzi?
 

Do góry Bottom