Xbox 360 Problem z grami

GummyFear

Świeżak
Świeżak
Sprawa wygląda tak, że w tamtym tygodniu dostałem xbox'a 360 od współlokatorki z oddzielnym dyskiem z grami. (Xbox był jakoś przerabiany- nie znam się dokładniej o co chodziło, ale powiedziała żebym nie próbował zalogować się do xboxlive bo konsola może zostać zablokowana czy coś takiego, dodatkowo że zawsze mam włączać dysk przed uruchomieniem konsoli (nie wiem czemu, ale jak powiedziała tak robiłem))

No, ale wszystkie gry z tego dysku działały ładnie, chciałem dodać Forze Horizon 2 na dysk, ściągnąłem obraz ISO, przerobiłem go programem Iso2GOD, wrzuciłem na dysk, ale gra nie zadziałała, no trudno... Od razu usunąłem te pliku od FH2 i zostawiłem tak wszystko. Następnego dnia podłączam dysk do konsoli, uruchamiam wszystko i okazuje się że:
1) tylko mój profil się crashuje, konsola się zacina i nic nie chce ruszyć (inne profile włączają się normalnie)
2)Reszta gier z dysku przestała działać i pojawia się komunikat "Błąd gry Nie można uruchomić gry. Pobierz ją ponownie." Po czym przerzuca mnie na całkiem inne menu takie kafelkowe, a normalnie miałem przewijane.

Konsola była zawsze wyłączana z pada.

Nie znam się na konsolach, nie wiem co mam robić, proszę o pomoc.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Skoro twój profil jest uszkodzony to strzelam że podczas zapisu USB się rozłączyło. Najlepiej jest zainwestować ~10zł na obudowę i wsadzić dysk do/na konsoli/e. Jak dla mnie to tu już tylko zostaje postawienie wszystkiego od nowa a na bank nie robiłeś kopi profilu więc zaczynasz od zera, save da się przypisać do nowego profilu.

Ps. a ten dysk sporo jest pod USB to warto by było sprawdzić w np. www.hdsentinel.com

Do góry Bottom