Problem z GTA IV

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem z grafiką w GTA 4. Obraz jest strasznie ciemny i momentami nie widać co się dzieje podczas rozgrywki, jadąc po ulicach nie widzę dobrze co jest 20 metrów przede mną, a wychodząc z safe house obraz najpierw jest ładny potem ciemnieje i staje się jakby bielszy... w jakich ustawieniach muszę pogrzebać? Xkloc podłączony przez hdmi to 46 calowej bravi hd ready... :/

Edit: Mały błąd

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z GTA IV

GTA IV po pierwszym uruchomieniu chyba każdemu wydawało się ciemne. Jest to, moim zdaniem, bardzo dobrze zrobione. W nocy praktycznie niemożliwą jest jazda bez świateł, gra jest raczej trudniejsza, ale za to jest taki fajny kontrast i fajnie wygląda oświetlenie miasta nocą. Natomiast w słoneczny poranek odbicia wschodzącego słońca na budynkach i innych obiektach otoczenia często są mylące, a nawet oślepiające. Można zniwelować te efekty w ustawieniach gry (nie pamiętam gdzie dokładnie jest to ustawienie [jasność, kontrast itp.], gdyż gram na każdej opcji jasności ustawionej na połowę i dawno tam nie wchodziłem), jednak moim zdaniem odbiera to urodę gry. A ta jest genialna. ;)

Przy wychodzeniu z kryjówki często dostajemy w taki dziwny sposób światłem po oczach, to chyba nie jest problem, który występuje tylko u Ciebie.

A i nie sądzę, żeby to był problem z telewizorem, bo Twój, że tak powiem, brzmi dobrze. ;)

Do góry Bottom