PROBLEM Z HALO3 - NIE MOGE ZROBIC KOPII

damian29sc

Świeżak
Świeżak
nie moge wykonac kopii kazdy program jakiego uzylem widzi tylko 5Mb danych
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: PROBLEM Z HALO3 - NIE MOGE ZROBIC KOPII

Chcesz zrobić kopie oryginału?
 

damian29sc

Świeżak
Świeżak
Odp: PROBLEM Z HALO3 - NIE MOGE ZROBIC KOPII

tak, chcialbym wykonac kopie z oryginalu ale moja nagrywarka widzi tylko 5mb niewazne jakim programem to robie mam nagrywarke samsunga sh-s182
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: PROBLEM Z HALO3 - NIE MOGE ZROBIC KOPII

To zycze powodzenia jak z oryginału . A mam jeszcze pytanie , masz przerobiona konsola?
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PROBLEM Z HALO3 - NIE MOGE ZROBIC KOPII

Człowieku czy ty masz 12 lat??
To że twoje DVD widzi 5MB jest absolutnie normalne. Przeciez masz na pudełku napisane że płyta jest przeznaczona wylącznie do odtwarzania na konsoli XBOX 360.

Po pierwsze żeby dokonac kopi oryginalu z xbox 360 nalezy posiadac DVD SAMSUNG z serii:
SH-D162C
SH-D162D
SH-D163A
SH-D163B

Wgrac w niego odpowiedni firmware KREONA i użyc do zgrania obrazu najlepiej Xbox Backup Creator

Niektóre nagrywarki PIONEER mają wbudowany firmware do odczytu plyt XBOX 360.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: PROBLEM Z HALO3 - NIE MOGE ZROBIC KOPII

Albo moze zgrac plyte metoda HotSwap . Bez kreonów i resszty pierdół
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PROBLEM Z HALO3 - NIE MOGE ZROBIC KOPII

Skopiuj grę Xbox Backup Creator'em, a później napraw obraz w XDVDMulleter. Powinno być ok :)
 

damian29sc

Świeżak
Świeżak
Odp: PROBLEM Z HALO3 - NIE MOGE ZROBIC KOPII

panowie nie tak ostro! mam konsolke dopiero 2 dni i jeszcze wiele nie wiem, mimo wszystko dzieki za odpowiedzi:), no wreszcie wyjasnilo sie to i owo:)
w odpowiedzi na jedno z pytan: konsola zfleshowana
pozdrawiam
 

Kuba

Świeżak
Świeżak
Odp: PROBLEM Z HALO3 - NIE MOGE ZROBIC KOPII

papux napisał:
Człowieku czy ty masz 12 lat??
To że twoje DVD widzi 5MB jest absolutnie normalne. Przeciez masz na pudełku napisane że płyta jest przeznaczona wylącznie do odtwarzania na konsoli XBOX 360.

Po pierwsze żeby dokonac kopi oryginalu z xbox 360 nalezy posiadac DVD SAMSUNG z serii:
SH-D162C
SH-D162D
SH-D163A
SH-D163B

Wgrac w niego odpowiedni firmware KREONA i użyc do zgrania obrazu najlepiej Xbox Backup Creator

Niektóre nagrywarki PIONEER mają wbudowany firmware do odczytu plyt XBOX 360.

Czy to znaczy, ze oprocz tych Samsungow i "niektorych" Pioneerow nic innego nie zgra plytki czy chodzi tylko o soft nagrywarki ??

A co z Lite-On LH-20A1P-487C ? da sie cos z nia zrobic czy musze miec juz dwie nagrywarki i innego wyjscia nie ma ???

pozdrawiam
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PROBLEM Z HALO3 - NIE MOGE ZROBIC KOPII

Kuba napisał:
Czy to znaczy, ze oprocz tych Samsungow i "niektorych" Pioneerow nic innego nie zgra plytki czy chodzi tylko o soft nagrywarki ??

A co z Lite-On LH-20A1P-487C ? da sie cos z nia zrobic czy musze miec juz dwie nagrywarki i innego wyjscia nie ma ???

pozdrawiam
Jeśli chcesz przegrać grę z oryginalnego nośnika to wymagany jest do tego napęd z fw KREON'a. Z nagranymi już wcześniej kopiami zapasowymi nie ma takiego problemu, gdyż można je przegrywać z każdego DVD.
 

Kuba

Świeżak
Świeżak
Odp: PROBLEM Z HALO3 - NIE MOGE ZROBIC KOPII

thxs za info .. z czym sie je Kreona to juz moje zadanie .. google + opcja szukaj na waszym forum .. damy rade
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PROBLEM Z HALO3 - NIE MOGE ZROBIC KOPII

KREON został jak narazie napisany tylko pod modele SAMUSNGA
SH-D162C
SH-D162D
SH-D163A
SH-D163B

Osobiście mam napęd PIONEER DVR-115D i też zgrywa oryginały bez problemu, bez żadnych patshy czy nowego firmware,
 

Do góry Bottom