Problem z HAWX!!!

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z grą Tom Clancy's HAWX. Konsole mam flashowaną. Po włożeniu płyty do napędu wyskoczył komunikat: " Aby było można zagrać w tę grę, należy dokonać aktualizacji konsoli. Jeżeli nie dokonasz aktualizacji,gra nie będzie możliwa". Czy chcesz dokonać aktualizacji? Wybrałem:"Tak,aktualizuj teraz." Gdy doszło do końca aktualizacji wyskoczył komunikat:"Nie można zainstalować aktualizacji.Płyty nie da się odczytać i wyczyść płytkę szmatką. Przy następnych próbach przy kliknięciu tak wyskakuje od razu komunikat z przeczyszczeniem. Gra wypalona w 100% i weryfikacja zakończona w 100%. Nagrana na płytę Verbatim DVD+R DL. Co mam zrobić? Czy aby zaktualizować grę muszę podłączyć konsole pod internet (mam router). Czy może jeszcze coś innego. Grę którą pobrałem było dostosowana pod ixtreme mniejsze niż 1.51.
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z grą Tom Clancy's HAWX. Konsole mam flashowaną. Grę którą pobrałem było dostosowana pod ixtreme mniejsze niż 1.51.
No i tu rodzi się problem. Pewnie masz ixtreme 1.51 albo 1.6 i pobrałeś spatchowaną grę działająca nawet na 1.4. Masz konsolę podłączoną do neta, pobrała ci się aktualizacja która nie odpali się z twoją wersją gry.
Rozwiązanie: pomyśl
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem wystarczy zaktualizować dashborda ;) tzn. podłącz konsole do internetu i pozwól jej pobrać nowego :> a czemu jest problem ? Dosyć proste gra ma na sobie aplikacje która sprawdza wersje dashborda, jeżeli masz starszą niż tą która ona posiada to automatycznie wymusi na Tobie jej aktualizacje przed włączeniem gry, jednakże ściągnąłeś wersje okrojoną z plików instalacyjnych tak by chodziła na flashu 1.5 i poniżej, i po prostu próbuje Ci zaktualizować konsole mimo że nie ma plików by ją zaktualizować (stąd informacja o przetarciu płyty).
 

rada10

Świeżak
Świeżak
Proste rozwiązanie kup orginał.
 

Do góry Bottom