Problem z HDMI

Kam-El

Użytkownik
Użytkownik
Witam, zwracam sie do Was z kolejnym problemem mianowicie nie mam sygnalu HDMI w konsoli znaczy sie na tv nie ma obrazu ... zaczelo sie tak przypuszczam od podlaczenia konsoli pod monitor przez wejscie HDMI/DVI na monitorku troche pogralem wszystko ladnie cacy a gdy sprobowałem podlączyc pod plazme za pomoca HDMI/HDMI okazalo sie ze nie mam suygnłu ... kabel component dziala normalnie ale potrzebuje podlaczyc przez HDMI ... kabel HDMI 100% sprawny bo mam drugiego X'a i wszystko dziala bez zarzutu ... wydaje sie ze cos mi sie w konsoli poprzestawialo tylko nie mam pojecia za cholere co sie stalo ... macie moze jakies sługestie ? bede wdzieczny za kazda pomoc alb o chociaz malą sugestie ... z góry dziekuje i pozdrawiam

Kam-El.

... aktualnie musze isc do pracy bede wieczorkiem to zajrze do watku i wtedy w razie puytan bede opisywal dokladniej co tam sie dzieje jesli pojawią sie jakies rady ...
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
napisz jaki masz TV HD Ready czy FullHD
 

HydeFromT70s

Banned
Użytkownik
moze byc rozdzielczosc za wysoka ustawiona i palzma nie wyrabia... Sprobuj podlaczyc xa pod inny tv/monitor zmienic rozdzielczosc na najnizsza i odpalic pod plazma - powinno pojsc.
 

Kam-El

Użytkownik
Użytkownik
Mam TV Samsunga 6 seria Full HD i kazdą rozdzielczosc obsługuje dla pewnosci sprawdzilem wczesniej z drugim X'em i tam mam ustawione na 1080p na 1080i też dziala tak ze nie sądze zeby TV mial jakis problem ... co do ustawien fabrycznych to tez o tym myslalem ale nie wiem jak to ustawić jedyne co udaje mi sie zrobic to rozpoacząć od nowa ten pierwszy kreator gdzie wybieram jezyk region itd ... nie wiem czy to tym sie robi ustawienia fabryczne czy moze jest gdzies indziej taka opcja jezeli to tam jak opisalem to nic to nie pomaga ... a czy możliwe jest zeby mi sie gnizado HDMi zepsuło pomimo tego ze jak podlacze kabel HDMI/DVI to dziala bezproblemowo ?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie. Odpada.
 

Kam-El

Użytkownik
Użytkownik
hmmm no to jezeli gniazdo HDMI jest wporządku to wczym moze byc problem ??
 

nasirus1983

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
weź po prostu podłącz na chwilę pod monitor. przywróć ustawienia fabryczne i podepnij pod TV. sprawdź też w TV, czy nie ma gdzieś ustawień, że dla danego HDMI ma być tylko dana rozdzielczość.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zrób tak jak mówi nasirus.

Sprawdź też może hdmi w działa poprawnie na innym sprzęcie.
 

Kam-El

Użytkownik
Użytkownik
no dobra zrobie tak ale moze mi ktoś napisac jak sie robi ustawienia fabryczne ??
 

dererere

Użytkownik
Użytkownik
może być zwalone wejście w telewizorze. a ajpewniejsze jest to że jak masz kilka wejsc hdmi w telewizorze to wybrales zle
 

Kam-El

Użytkownik
Użytkownik
Tak mam 3 wejscia HDMI w TV i pod kazde sprawdzalem ... nic ... do dam ze drugą konsola sprawedzalem tez i pod kazdym dziala ... napisze mi ktoś jak sie przywraca ustawienia fabryczne ??
 

dererere

Użytkownik
Użytkownik
chodzi mi oto że mogles wybrac żle zódło w telewizorze np miales podpiet pod niazdo 3 a wybralec zrodlo gniazdo 1
 

Thaw17

Użytkownik
Użytkownik
chodzi mi oto że mogles wybrac żle zódło w telewizorze np miales podpiet pod niazdo 3 a wybralec zrodlo gniazdo 1
No comment.

@TOP

Wejdź w ustawienia, następnie wybierz coś tam ustawienia konsoli i tam będziesz miał przywróć ustawienia fabryczne.
 

dererere

Użytkownik
Użytkownik
chialem pomóc :) z tymi ustawianiami też dobry pomysl. kiedyś ustawilem na telewizorze hd 1080p nie widzial obrazu(na szczęście nie zaakceptowalem) ustaw na monitorze/innym telewizorze 1080i lub 720p (polecam 720p) i powinno dzialc
 

krishnamishna

Użytkownik
Użytkownik
czy problem zostal rozwiazany z hdmi???
 

matexo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Srr'y za odkop ale mam ten sam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Objawy identyczne po podłączeniu kablem HDMI/DVI do monitora dostaje czarny obraz na telewizorze FullHD podłączając kablem HDMI/HDMI Więc jak ktoś wie jak ten problem rozwiązać proszę o pomoc


Z góry thx
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
Gdy konsola jest wyłączona wciśnij i przytrzymaj przycisk od synchronizacji gamepada.
Włącz konsolę i caly czas trzymaj przycisk synchronizacji wciśnięty do momentu całkowitego uruchomienia konsoli.
 

matexo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Dragon_2009
Próbowałem tym sposobem i dalej obrazu nie mam .

Czy ktoś ma jeszcze jakieś propozycje co zrobić aby obraz na TV powrócił ?
 

trex11

Świeżak
Świeżak
Witam, xbox 360 wersja jasper.
Pewnego dnia po włączeniu konsoli obraz sie nie pojawil tylko cztery czerwone diody na konsoli swieciły, wyłączyłem konsole i włączłem ponownie i obrazu i dźwieku dalej nie bylo a swieciła juz tylko jedna dioda zielona po wykryciu jednago pada.

Testowałem dwa kable hdmi i na tv 32 cale u kolegi i obrazu brak, na kablu component obraz jak i dzwiek a na hdmi brak.

Podjechałem do jednego serwisu konsol i po podłączeniu u nich na lcd 19 cali pod hdmi obraz był tylko że różowy i nie podjeli sie naprawy konsoli, pojechałem do domu z mysla ze u mnie tez juz bedzie obraz ale różowy, po podłaczeniu obrazu brak.
W nastepnym serwisie po podłaczeniu pod lcd 22 cale obraz był i serwisant powiedział że coś przestawił w opcjach ze obraz u mnie na tv juz będzie, niestety w domu obrazu brak.

wnioski :
na tv 32 cale hd redy obrazu i dzwieku brak
na tv 42 cale full hd obrazu i dzwieku brak
na lcd 19 cali obraz różwy
na lcd 22 cale obraz jest ok
na component obraz jest na wszystkich tv i lcd. - dodal ze w opcjach na component nie mam nic do zmiany w ustawieniach ekranu tylko zmiana z 50 na 60 hz.
 

trex11

Świeżak
Świeżak
Proszę o pomoc.
 

Do góry Bottom