Problem z headsetem i nie tylko...

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam

Mam dwa problemy jeden nie to tego działu ale myśle że łączy sie z drugim.

1. Dzisiaj otrzymałem headset i nie wiem jak ustawić w ustawieniach żeby działał należycie.
Nie słysze co ludzie mówią. W WRC przed trasą można rozmawiać. Jak mówie do mikrofonu to miga przy moim gamertagu, że sie odzywam ale nikt mi nie odpowiada.
Jak chciałem nagrać i wysłać wiadomość głosową to po nagraniu słuchając jej też nic nie słyszałem.

2. Jak sie zalogować do live messengera nie wiem jakie hasło i kiedy je tworzyłem? Czy jest to potrzebne żeby wysyłać wiadomości tekstowe i porozumiewać sie przez headset?
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
odp1 nie trzeba nic ustawiać. X powinien sam wykryć headseta podłaczonego do pada. a właczyłeś mikrofon w headset?
odp2 do live messengera nie musisz się logować. logując się do Xbox Live z pomocą identyfikatora WidowsID logujesz się do wszystkich usług Windows Live.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ad1. Tak
Ad2. Po zalogowaniu profilu wyskakuje komunikat "nie można zalogować do usługi live messenger"
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
może być wszystko ok a wina leżeć po stronie MS:

Xbox LIVE Status

sprawdzałeś headset na innym padzie? lub na swoim padzie z innym headset? może wina leży po stronie sprzętowej?

uszkodzony przewód w kablu?
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Headset pożyczony od koleszki który od nowości nigdy go nie urzywał więc wydaje mi się że jest wpożądku. W dodatku jakiś sygnał do słuchawki idzie bo jak podłączam\odłączam hs do\od pada to słychać w niej szmery, tak samo mikrofon bo "Jak mówie do mikrofonu to miga przy moim gamertagu, że sie odzywam"

edit
Temat do zamknięcia.
Przy innym padzie działa.
 

Do góry Bottom