Problem z horizon

Igor0505

Użytkownik
Użytkownik
Witam, sorry jeżeli nie tu dodałem ten post,ale nie byłem pewny gdzie go dodać. Mam problem z programem horizon. Kiedy go włączam to wyskakuje komunikat: Wystąpił problem z aplikacją horizon i zostanie ona zamknięta. Mam windowasa xp z sp3. Próbowałem uruchomić jako administrator i nic. Dodam, że u kolegi działa, ma on windowsa 7.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
https://www.horizonmb.com/
Pobierz stąd najnowszą wersję i zainstaluj. Powinna działać z XP.
 

Igor0505

Użytkownik
Użytkownik
Nadal to samo. Niech mi ktoś pomoże ! :-(
 

Aizen30

Banned
Spróbuj zainstalować najnowszą wersje windows net framework i jest program zastępczy USBXTAFGUI_v44.exe .
 

Igor0505

Użytkownik
Użytkownik
Nadal nic. Da się coś z tym wogóle zrobić?
 

Patryk1307

Świeżak
Świeżak
Miałem podobny problem na windows 7. Poszukałem w google i okazało się, że potrzebna była aktualizacja net framework. Jeśli to nie załatwia problemu, to tak jak napisał Aizen, zainstaluj USBXTAFGUI_v44.exe
 

Igor0505

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacja net framework nie pomogła. A jak przez ten program USBXTAFGUI_v44.exe nagrać Title Update, bo na tym mi głównie zależy?
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Który net frame masz?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli TU ma taką długą nazwę np. TU_16L62K7_000000G000000.00000000000O4 to wrzucasz je do Cache.
Jeżeli krótką np. tu00000009_00000000 to Content \ 0000000000000000 \ title id gry \ 000B0000 \ tutaj.
Jak źle napisałem to proszę mnie poprawić :)
 

Igor0505

Użytkownik
Użytkownik
Net Framework 4
 

Igor0505

Użytkownik
Użytkownik
Mój TU ma długą nazwę, zrobiłem tak jak napisałeś wyżej,czyli wrzuciłem go przez USBXTAFGUI do cache. Jak mogę sprawdzić czy poprawnie nagrała mi się ta aktualizacja? Z widoku konsoli jej nie ma.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sprawdź w ustawieniach pamięci masowej. Powinieneś mieć w Gry i Aplikacje > Wybrana gra > Title Update czy coś takiego.
 

Igor0505

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma jej tam. A może źle nagrałem. Wystarczy wrzucić luzem TU przesz ten program do cache partition i do folderu cache?
 

Aizen30

Banned
Jak używasz programu USBXTAFGUI_v44.exe musisz sobie wszystkie katalogi i odpowiednio to wrzucić sam jeśli chodzi o TU. Polecam ci przygotować USB pod xboxem. Z dysku dać kopiuj jakiś TU na konsoli na usb. Podłączyć do pc będzie miał katalogi i skopiować do niego TU który cię interesuje.
 

Igor0505

Użytkownik
Użytkownik
A mógłbyś mi to jaśniej jakoś opisać ?
 

Igor0505

Użytkownik
Użytkownik
Ale ja na konsoli nie mam żadnego TU żeby go skopiować na usb
 

Igor0505

Użytkownik
Użytkownik
Czyli gdzie mam wrzucić ten TU przez ten program, żeby Tu był widoczny na konsoli ??:neglected:
 

skibrobert

Użytkownik
Użytkownik
spróbuj uruchomic jako administrator
 

Do góry Bottom