Problem z ImgBurn

Tonik

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Mam problem z nagrywaniem gier właśnie tym programem. Nie mam nagrywarki Ihas tylko jakąś DH16ABSH i po zainstalowaniu kiedyś ABGX i ImgBurn nagrałem z 2-3 gry i później nic nie robiłem. Od jakiegoś czasu próbuję nagrać nowe gry i wyskakuje mi zawsze informacja DEVICE NOT READY (No reference position found) i nie mogę kliknąć "WRITE"

Ktoś zna przyczynę? i jak rozwiązac ten problem ?
 

CyPorK

Świeżak
Świeżak
Mam ten sam problem, zmiana płyty, czyszczenie OPS History, reinstalacja ImgBurn nic nie daje. Czy ktoś już miał i rozwiązał ten problem?
 

DzaceQ

Użytkownik
Użytkownik
Spróbujcie z wersją 2.5.7.0 czyli wcześniejsza. Na tej nie mam żadnych problemów. Z nowsza bywało różnie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk
 

Tonik

Użytkownik
Użytkownik
Mi nie zadziałało... szkoda.
 

CyPorK

Świeżak
Świeżak
U mnie też nie pomogło. Dodatkowo sprawdziłem, że napęd nie wykrywa żadnych płyt, ani czystych ani nagranych. Wysłałem na gwarancje.
 

Semimav

Użytkownik
Użytkownik
Tonik a w innym programie da rade cokolwiek nagrac?...kiedys mialem podobny problem z img pomogla dopiero reinstalacja wtedy jeszcze XP.
 

Tonik

Użytkownik
Użytkownik
Tonik a w innym programie da rade cokolwiek nagrac?...kiedys mialem podobny problem z img pomogla dopiero reinstalacja wtedy jeszcze XP.
Jakim jeszcze programem mogę spróbować nagrać płytkę na xboxa? Spróbuje wtedy w domu.
 

saju1906

Użytkownik
Użytkownik
Podobno cloneCD się da nagrywać gry na x'a ale nie gwarantuję bo sam używam imgburna,
Polecił bym wam zmianę nagrywarki na ihas'a (przynajmniej będziecie mieli gry w 100% nagrane), albo wyczyścić laser nagrywarki przeinstalować img burna ustawić go zgodnie z poradnikiem http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/ i sprawdzić to na płytach Verbatim.
 

Meganz32

Użytkownik
Użytkownik
Dobra słuchajcie, powiem Wam tak. Osobiście miałem problem, że mój napęd stary nie czytał nigdy płyt Esperanza itp, ONLY Verbatiny ( przy programie ImgBurn). Zmieniłem nagrywarkę na Ihas i ruszyło. Od razu powiem, że jeżeli chodzi o nagrywanie płyt na innej nagrywarce niż Ihas to problem w tych czasach. Gry są tak rozbudowane, że niestety inne płyty padają i nie wyrabiają. ;)
 

Tonik

Użytkownik
Użytkownik
Okej spróbuję CloneCD bo przeinstalowywałem ImgBurna ustawiałem wszystko zgodnie z poradnikiem i nic. Wiem, ze iHas najlepszy i nawet pisałem w dziale "Kupię" ale bez większego echa.
 

Do góry Bottom