• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Problem z instalacja METRO 2033 i jedno pytanie

Pazdzioch

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z zaintsalowaniem GRY METRO 2033 na dysku zawsze wyskakuje przetrzyj plytke scierka itd.Mam xboxa-360 elite jasper,pozostalo mi juz na dysku tylko 20gb moze to przez to?Nigdy nie mialem wczesniej takiego komunikatu,a gra z plyty dziala:D.
Jeszcze mam takie pytanie co sie stane jak wezme tam w opcjach pamieci wyczysc podreczne dane? Co sie usunie?

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
musissz sprawdzic ile ta gra zajmuje. Jesli np. ma 21Gb to chyba logiczne ze ci nie wejdzie prawda ?:)

najlepiej usun cos co ci nie jest potrzebne. podstawe rzeczy lepeij zostawicbo nie wiadomo co sie stanie

Pazdzioch

Użytkownik
Użytkownik
jeden problem rozwiazany usunalem 2 gry i sie zainstalowalo:D a gra zajmuje cos z 6gb z kawalkiem:D.
Wiecie co sie dzieje jak sie tam wezmie w opcjach pamieci wyczysc podreczna pamiec? DO czego to sluzy:D?

Do góry