Problem z instalacja METRO 2033 i jedno pytanie

Pazdzioch

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z zaintsalowaniem GRY METRO 2033 na dysku zawsze wyskakuje przetrzyj plytke scierka itd.Mam xboxa-360 elite jasper,pozostalo mi juz na dysku tylko 20gb moze to przez to?Nigdy nie mialem wczesniej takiego komunikatu,a gra z plyty dziala:D.
Jeszcze mam takie pytanie co sie stane jak wezme tam w opcjach pamieci wyczysc podreczne dane? Co sie usunie?
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
musissz sprawdzic ile ta gra zajmuje. Jesli np. ma 21Gb to chyba logiczne ze ci nie wejdzie prawda ?:)


najlepiej usun cos co ci nie jest potrzebne. podstawe rzeczy lepeij zostawicbo nie wiadomo co sie stanie
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
gdyby bylo za malo miejsca to by wywalił komunikat ze zamalo miejsca, a nie ze masz przetrzec plytke szmatka... moze to głupie ale spróbuj przetrzec plytke szmatka i instaluj jeszcze raz . jesli to nie pomoze to albo naped siada albo plyta jest zjechana
 

Laska151

Użytkownik
Użytkownik
też mam ten problem z niemal każdą grą;/ pozostaje wymienić laser.
 

Pazdzioch

Użytkownik
Użytkownik
jeden problem rozwiazany usunalem 2 gry i sie zainstalowalo:D a gra zajmuje cos z 6gb z kawalkiem:D.
Wiecie co sie dzieje jak sie tam wezmie w opcjach pamieci wyczysc podreczna pamiec? DO czego to sluzy:D?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Wiecie co sie dzieje jak sie tam wezmie w opcjach pamieci wyczysc podreczna pamiec? DO czego to sluzy?
Usuwa patche do gier ściągnięte z xbox live
 
Źle płytkę zgrałeś jeszcze raz.
 

Do góry Bottom