• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Problem z instalacja na HDD

edenek

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z zainstalowaniem gier na HDD, płyty platinum, sprawdzałem CRC nagranej płyty w ABGX i nie ma błędów a na dysk konsoli nie chce się zainstalować pisze żeby wytrzeć szmatka . Gra w konsoli działa normalnie. zazwyczaj zatrzymuje się w okolic 60-70%. Poradzi coś ktoś ?

edenek

Użytkownik
Użytkownik
dysk nie ma bad sektorów, sprawdzę na verbatimach

Na verbatimach to samo, a nawet gorzej bo gra która kiedyś się zainstalowała teraz już nie chce się zainstalować. Ma ktoś pomysł jak sprawdzić bad sektory ?

po nie udanej instalacji pokazuje się komunikat żeby przetrzeć szmatka płytę, a następnie ze wystąpił błąd systemu i prosi o ponowne uruchomienie konsoli po uruchomieniu zapalają sie 3 czerwone diody... i jak sie zrestartuje konsole to wszytsko wraca do normy :D Dysk to przerabiany WD bevs 120gb z softem od fujitsu siemens 120gb

Jednak dysk posiada bad sektory po dokładnym przeskanowaniu... I teraz mam problem bo nie wiem czy naprawiać go na tym sofcie co jest fujitsu siemens czy wrócić do wd bevs i wtedy próbować ?

Do góry