Problem z instalacja na HDD

edenek

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z zainstalowaniem gier na HDD, płyty platinum, sprawdzałem CRC nagranej płyty w ABGX i nie ma błędów a na dysk konsoli nie chce się zainstalować pisze żeby wytrzeć szmatka . Gra w konsoli działa normalnie. zazwyczaj zatrzymuje się w okolic 60-70%. Poradzi coś ktoś ?
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Naped w kompie ma lepsza korekcje bledow niz ten w xboxie. Dlatego w ABGX masz wszystko ok
 

hashpl

Banned
sprobuj nagrac na verbatimie jak bedzie to samo to zapewne bad sectory na dysk twardym
 

edenek

Użytkownik
Użytkownik
dysk nie ma bad sektorów, sprawdzę na verbatimach


Na verbatimach to samo, a nawet gorzej bo gra która kiedyś się zainstalowała teraz już nie chce się zainstalować. Ma ktoś pomysł jak sprawdzić bad sektory ?

po nie udanej instalacji pokazuje się komunikat żeby przetrzeć szmatka płytę, a następnie ze wystąpił błąd systemu i prosi o ponowne uruchomienie konsoli po uruchomieniu zapalają sie 3 czerwone diody... i jak sie zrestartuje konsole to wszytsko wraca do normy :D Dysk to przerabiany WD bevs 120gb z softem od fujitsu siemens 120gb


Jednak dysk posiada bad sektory po dokładnym przeskanowaniu... I teraz mam problem bo nie wiem czy naprawiać go na tym sofcie co jest fujitsu siemens czy wrócić do wd bevs i wtedy próbować ?
 

Do góry Bottom