Xbox One Problem z instalacjami

el_pashchaco

Świeżak
Świeżak
Witam

Ostatnio pojawił się na mojej konsoli problem z wszelkiego rodzaju instalacjami. Podczas działania konsoli (np oglądając TV) pojawia się co jakiś czas komunikat o nie możliwości zainstalowania aplikacji. W powiadomieniach już stos takich komunikatów. W kolejce do aktualizacji już od kilkunastu ładnych dni wiszą Sklep, EA Hub, Groove i te aktualizacje nie potrafią się zakończyć. Pobiera np do 3% i wisi inna nie startuje w ogóle. Próbowałem wczoraj zainstalować nową grę ze sklepu i instalacja kończy się na 7%. Dysk jest zajęty w 75% a więc teoretycznie nie powinno być problemu wolnego miejsca. Wstrzymuję instalację, anuluję instalacje, ponawiam ale nic nie pomaga. Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na to?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
reset fabryczny konsoli
 

el_pashchaco

Świeżak
Świeżak
Niestety nie pomógł. Konsola zresetowana. Po tym zabiegu pierwsza chciała się instalować aplikacja "Oryginalne awatary Xbox" ale od razu z komunikatem "instalacja przerwana". W aktualizacjach czekał Microsoft Store. Uruchomiłem tę aktualizację przez kilka sekund wyświetlała się prędkość pobierania ale po kilku sekundach zamarła. Ogólny progres 0,0% i stoi, nic się nie dzieje. Zapodałęm instalkę gry, która przed resetem stawała na 7,6 % i teraz sytuacja jest identyczna. Pobrano tyle samo danych trwa instalacja ale nic niczego nie pobiera i instalacja wisi

Wydaje się że temat rozwiązany a przynajmniej namierzona przyczyna. Pisałem wczoraj na czacie z supportem. Po kilku dziwnych poradach w końcu odpaliliśmy raport połączenia sieciowego LT+RT+LB+RB na raporcie połączeń dla multiplayer i w/g nich problematyczna miłą być siłą sygnału WiFi na poziomie 65-75%. Dziwne to bo tego samego zainstalowałem Youtube'a i MineCrafta bez najmniejszych problemów. Ale co tam, postawiłem hotspota na telefonie i postawiłem koło Xboxa i... Sklep się zaktualizował, gra, która stawała na 7% poszła dalej, no takie cuda. Połączyłem się z powrotem do tej sieci WiFi w domu i instalacja stanęła, zero postępu przez noc. Oczywiście internet w tej sieci WiFi działa ale pobieranie ze sklepu nie funkcjonowało poprawnie. Połączyłem konsolę do innego AccessPointa, który jest dalej od konsoli, tak siła sygnały jest jeszcze niższa (60-65%) ale konsola na tej sieci wznowiła pobieranie gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do góry Bottom