Problem z kablem component

gnom

Świeżak
Świeżak
Witam.

Kupilem taki kabel : AAB Gaming -ZESTAW KABLI DO XB360 POZŁACANE KONCE (1181163089) - Aukcje internetowe Allegro

Cena to cena, ale mial spelniac swoja role... i tu jest problem.
Sama konsola kaze mi przesuwac przycisk na obudowie kabla na HDTV tak jak w oryginale, tutaj tego nie ma bo nie ma chinchow na SD (zoltego) w ogole TV nie reaguje na przestawienie PAL 50/60 , gdy przestawiam rozdzielczosc to przestawia sie na rzadana, ale wyswietla komunikat o probie w 50 Hz no i spowrotem zmienia sie na 576p... i tak w kolko co bym nie probowal. Nie sadze ze wina lezy po stronie TV, bo wczesniej przy poprzedniej konsoli i oryginalnym kablu nie mialem zadnych problemow a TV byl ten sam .... ;/ Napisalem juz do firmy, ale narazie nie ma odzewu, a no i paragonu ani zadnego dowodu zakupu mi nie przyslali wraz z kablem.... :(
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zadzwoń do nich i dogadaj się telefonicznie :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wina kabla, rekalmuj
 

gnom

Świeżak
Świeżak
Wyslalem kabel, ale mam watpliwosci, zeby calosc zakonczyla sie pomyslnie. W "firmie" nikt nie odbiera telefonu, na maila tez nikt nie odpisuje... A znacie kogos moze na np. allegro kto ma sprawdzone kable component i mozna na niego liczyc ? Nie chodzi mi tu o reklame, ale w TV juz wszystkie trzy HDMI mam zajete... a nie chce kupowac rozdzielacza, bo wole miec Component + optical.
 

Do góry Bottom