Problem z kablem HDMI po przeróbce Xboxa 360

spikemax

Świeżak
Świeżak
Witam,
Przerobiłem xboxa 360 przeróbką Xtreme 1.5 ale po podłączeniu kabla HDMI i do telewizora z rozdzielczością HDready i HDMI do konsoli, nie włącza się żadna gra choć przed przeróbką konsoli wszystko było ok. Teraz gry działają jedynie na kablu AV (dołączonym do konsoli). Co robić aby uzyskać obraz gry najlepszej rozdzielczości.
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
Nie pomoge Ci w problemie bo sie nie znam zbytnio na tym.

Jaka masz wersje bo do Premium dają HD TV który pozwala na osiagnięcie jakości HD wiec HDMI jest raczej zbedne przy HD i raczej lepsze do Full HD.
Ja korzystam z kabla HD TV i śmiga super;)
 

Shimaru

Użytkownik
Użytkownik
... Jaka masz wersje bo do Premium dają HD TV który pozwala na osiagnięcie jakości HD wiec HDMI jest raczej zbedne przy HD i raczej lepsze do Full HD.
Ja korzystam z kabla HD TV i śmiga super;)
Kamil24 czytaj ze zrozumieniem i poszukaj sobie informacji jaka jest różnica pomiędzy przewodami HDMI a Component.

Napisał przecież, że wcześniej na przewodzie HDMI wszystko działało poprawnie, dopiero po przeróbce konsola nie działa pod HDMI. Raczej nie będzie to wina przewodu, gdyż żaden przewód nie "pada" na drugi dzień bez przyczyny. Zapytaj osobę, która Ci przerabiała konsolę, czy czegoś przypadkiem nie uszkodził rozbierając X'a oraz czy poprawnie został wgrany NXE.
 

Keytan71

Użytkownik
Użytkownik
Zapytaj osobę, która Ci przerabiała konsolę, czy czegoś przypadkiem nie uszkodził rozbierając X'a oraz czy poprawnie został wgrany NXE.
Tak.. bardzo mądra porada.. nawet jeśli osoba przerabiająca coś mu uszkodziła to uważaj bo się przyzna :)

@kamil24
fajnie słyszeć ze do premiuma dają "HD TV który pozwala na osiagnięcie jakości HD" (teraz z tv gratis to już na pewno lepiej kupić x'a niż ps3)
 

bimbol

Świeżak
Świeżak
Ale dla pewnosci moze warto sprawdzic czy na kablu composite (HD TV) sa takie same objawy.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam,
Przerobiłem xboxa 360 przeróbką Xtreme 1.5 ale po podłączeniu kabla HDMI i do telewizora z rozdzielczością HDready i HDMI do konsoli, nie włącza się żadna gra choć przed przeróbką konsoli wszystko było ok. Teraz gry działają jedynie na kablu AV (dołączonym do konsoli). Co robić aby uzyskać obraz gry najlepszej rozdzielczości.
Napisałeś strasznie dużo co pisze jak się nie włącza? złe hz czy czarny ekran.
Flash nie ma nic wspólnego z tym
 

Do góry Bottom