Problem z kinect po podłaczeniu (woła aktualizację z netu)

Piciu29

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam konsole XBOX 360 elite dashboard 2.0.13146.0, konsola posiada ixtreme 1.9lt+, po podłączeniu kinecta konsola wyswietla komunikat : wykryto sensor kinect i należy zaktualizować system (ze strony microsoftu). Boję się podłączyć to do neta gdyż nowa aktualizacja xbox blokuje ixtreme lt 1.9 i nie będą działać kopie zapasowe gier, jeśli ktoś spotkał się z takim problemem proszę o pomoc, dzięki
 
D

Deleted member 50854

Guest
wgraj dash 625
 

Piciu29

Użytkownik
Użytkownik
ale skąd tego dasha mam pobrać masz moze jakiś link? będę mógł graćw kopie gier?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
ze strony ms najlepiej. i nie wiem czy to nie sa upragrade do kinect tylko a nie dasha pozdr
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nie możesz wgrać tego dasha, gdyż jest on starszy od tego, który aktualnie posiadasz. Najnowsza aktualizacja kasuje przeróbki do lt+ 1.1. Jeśli zaktualizujesz i masz 1.9 to ci się nie skasuje (sam tego nie sprawdzałem, takie informacje pisali inni użytkownicy forum).
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
2 sprawy - lt+ 1.9 nie jest usuwane przez dasha obecnie oraz kinect wola aktualizacji nie dasha a swojej wlasnej. Sciagnij dash taki jak masz, wrzuc na pena, podlacz do konsoli i ja wlacz. powinno pojsc.
 

Do góry Bottom