Problem z komputerem

depcik94

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam mam problem z komputerem gdy włączam go to pokazuje się na ekranie jakaś awaria błędów i mam do zaznaczenia uruchom system normalnie lub awaryjnie i naciskam i ładuje się pasek windows XP i po chwili wyłącza się komputer i znowu włancza i tak cały czas o co może chodzić ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam mam problem z komputerem gdy włączam go to pokazuje się na ekranie jakaś awaria błędów i mam do zaznaczenia uruchom system normalnie lub awaryjnie i naciskam i ładuje się pasek windows XP i po chwili wyłącza się komputer i znowu włancza i tak cały czas o co może chodzić ?
Powodów może być kilka, jak nie kilkanaście..
U mnie resety kompa - BLUE SCREEN OF DEATH były spowodowane uszkodzoną jedną kością pamięci RAM, pobierz MEMTEST'a nagraj na cd i odpal , włącz testowanie na noc , a rano zobacz czy pokaże jakieś błędy - jak masz więcej niż jedną kość pamięci , powypinaj, najlepiej testować na jednej , potem zamieniaj.
 

depcik94

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Grzebałem w ustawieniach i chyba usunołem windowsa:) Mam nadzieje że po zainstalowaniu windowsa będzie chodzić czy nie?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jak byś nie miał systemu, bądź niewiem-skasował,lub uszkodził w jakiś sposób plik systemowy to miałbyś komunikat typu: BOOT DISC FAILURE
Ale spróbować możesz przeinstalować Windę, mam nadzieję ,że nie miałeś jakichś ważniejszych plików na "C" ;)
 

akwarium25

Banned
To odzyska xp live . I pozniej format i od nowa install. Jak blad wroci cos jest z sprzetem
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
chkdsk /f twój przyjaciel...
 

Do góry Bottom