Problem z komunikatem "płyta nieobsługiwana" i pytanie dotyczące klucza napędu.

Bakeruss

Świeżak
Świeżak
Witam, mam problem i pytanko do Was.

1. Po wypaleniu płyty (z GTA V) i włożeniu jej do napędu konsoli, wyskakuje komunikat "Płyta nieobsługiwana". Czasem włączy się komunikat ze "ściereczką". Wydaje mi się, że wszystko wypaliłem dobrze, a nawet nie można zainstalować gry.

Nagrywarka: LiteOn iHAS 124b z wgranym LT MAX

Nagrywałem zgodnie z instrukcją zamieszczoną na forum, po nagraniu brak błędów przy weryfikacji. Warto dodać, że zmarnowałem już 6 płyt i nagrywałem różne wersje gry.
Posiadam LT 2.0 i najnowszy dash. Obraz płyty przekształcony pod moje LT, również zgodnie z instrukcją z forum (robiłem to kilkukrotnie wcześniej i zawsze działało). Czyszczenie chache i restart konsoli nie pomogło. Wszystko nagrywam na Verbatimach.
Jakieś pomysły co do działania gry?

2. W 2011 roku przerabiałem konsolę i dostałem na maila klucz napędu, z tego co się orientuje jest to plik dummy.bin , natomiast ja mam tylko takie pliczki:

Czy dzięki tym plikom zaktualizuję LT na 3.0?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
moim zdaniem jesli komunikat plyta nieobslugiwana to zle wypalone nie pod swoje LT , zrob tak usun dvd przeskanuj abgx pod lt 3.0 potem xbc i juz gotowe
 

Bakeruss

Świeżak
Świeżak
Robiłem tak przy 3 płytkach, próbowałem też wypalić przygotowaną już pod lt 2.0 gotową wersję, która u innych działała.

Czy ktoś się orientuje, czy w tych pliczkach znajduje się klucz napędu? I czy wgranie nowego lt może pomóc w powyższym problemie?
 

kwx

Świeżak
Świeżak
Mam Podobny problem mam dwie konsole jedną starszą FAT i nowszą Slim obie z lt 2.0 i najnowszy dash nagrałem zmieniając topologie i na starszej konsloli bez problemu się nagrało i śmiga aż miło a na tej nowszej wyskakuje nieobsługiwana płyta czyściłem pamięć i po jakimś czasie udało się włączyć i na tej nowszej konsoli też udało się grać do czasu aż się zawiesiła gra i musiałem wyłączyć i koniec znowu nie obsługiwana płyta. Wrzucam płytę do starszej konsoli i za każdym razem udaje się włączyć. O co w tym wszystkich chodzi ?
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik
klucz masz w pliku KEY.bin widze ze masz tam od razu gotowy soft wiec w nim tez masz juz wiec jak wezmiesz plik liteon-cfw.bin w jungleflsaher jako target albo source to bedzie wyswietlac klucz dla pewnosci porownaj go z key bin
 

Bakeruss

Świeżak
Świeżak
Mam Podobny problem mam dwie konsole jedną starszą FAT i nowszą Slim obie z lt 2.0 i najnowszy dash nagrałem zmieniając topologie i na starszej konsloli bez problemu się nagrało i śmiga aż miło a na tej nowszej wyskakuje nieobsługiwana płyta czyściłem pamięć i po jakimś czasie udało się włączyć i na tej nowszej konsoli też udało się grać do czasu aż się zawiesiła gra i musiałem wyłączyć i koniec znowu nie obsługiwana płyta. Wrzucam płytę do starszej konsoli i za każdym razem udaje się włączyć. O co w tym wszystkich chodzi ?
U mnie pomogła aktualizacja oprogramowania do lt 3.0 , po tym zabiegu i nagraniu gry pod nowe lt gra odpaliła z miejsca.

klucz masz w pliku KEY.bin widze ze masz tam od razu gotowy soft wiec w nim tez masz juz wiec jak wezmiesz plik liteon-cfw.bin w jungleflsaher jako target albo source to bedzie wyswietlac klucz dla pewnosci porownaj go z key bin
Dziękuje, bardzo mi pomogłeś :)
 

Do góry Bottom